2737
2739
عنوان

کسی هست شرایطش مثه من باشه

100 بازدید | 3 پست

سلام خانوما حالم خیلی بده خودم تنبلی تخمدان دارم همسرمم واریکوسل خفیف رفتیم دکتر به همسرم قرص فرتیل اید داد گفت نیازی به عمل نیست خودمم همزمان دارم درمان میشم

بنظرتون امیدی برا بارداری هست؟

کسی اینجا هست که شرایطش مثه من بوده باردار شده

امیدت به خدا چرا نشه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

بگو همسرت حتما قرص امگا۳ بخوره خیلی تاثیر داره 

من مشکلی نداشتم ولی همسرم واریکسل درجه ۳ داشت و به لطف خدا باردار شدم.. بعدش رفت عمل کرد که الان بازم باردارم 

امگا۳ خیلی همسرمو تقویت کرد و تاثیر داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂من یادمه وقتی رفتم دکتر و بهم گفت تنبلی تخمدان دارم شبش داشتم از غصه دق میکردم که اگه بچه دار نشم چی

خواهرم هم تنبلی تخمدان داره و اون فردا صبحش میخواست بره آزمایش بارداری بده ببینه باردار هست یانه

و جالب اینکه اولین باری بود که ازدستشون در رفته بود و...

بهم گفت فردا صبح بهت میگم آدم با تنبلی تخمدان بچه دار میشه یانه!😂

و بلهههههههههههههههه خواهرم باردار بود

2731