2733
2734
عنوان

این لباسو نتی خریدم پشیمونم اصلا بهم نمیاد عکس مانتو شلوار

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 52 پست
منم کیف گرفتم از جنسش خیلی راضی نیستم الکی میزنن چرم طبیعی بعد میخری میبینی نه بابا چرم مصنوعی 

ای بابا نزدیک ۸۰۰ تموم شد

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا بمن  سبزه  نمیاد چاقم  هستم

عکس نتخور خودتون میزارین؟

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2731
شیکه ولی بمن  نمیاد سبزم  چاقم هستم

باید سایز خودتون میگرفتین 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2740
شیکه ولی بمن  نمیاد سبزم  چاقم هستم

خب خواهر چرا خریدی تو دیدی این ها را تن چاق ها نشون بدن والا منم دوست دارم ولی میدونم بهم نمیاد نمیخرم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خب خواهر چرا خریدی تو دیدی این ها را تن چاق ها نشون بدن والا منم دوست دارم ولی میدونم بهم نمیاد نمیخ ...

خب نمیدونستم که من  تازه من تو رژیمم  نهایت گفتم لاغرمیشم 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
2706