2733
2734

راستش جاری منم مثل اون بنده خداست، خیلی شلوغه... همش یا خونه ی اینه، یا خونه ی اون، یا خونه مادرشوهر، یعنی تقریبا هرروز خونه مادرشوهر هست، هفته ای یه بار بمن پیام میده یا میزنگه، یا میگه بیا خونه م، یا میگه هستی من بیام، واقعا اذیتم😐😐😐😐 من یه ادم درونگرام، برا ارامش خودم، تنهایی رو دوست دارم، حتی چراغا رو خاموش میکنم ، حالتام خاصه، حالا یا افسردگیه یا هرچیزی، ولی خب ترجیحم تنهایی هست، اصلا خونه مادرشوهرم نمیرم (مادرشوهر و جاری جفتشون همسایه خیلی نزدیک ان)، من یا فیلم میبینم یا کتاب میخونم یا یه جوری سرم گرمه، اما اون اینور اونور میره ب خودش مربوطه، اما زنگ زدن هاش بمن و یهو اومدنش، اذیتم میکنه😐 دوسش دارم جاریمو ها، ولی تنهاییم رو نمیخوام کسی خراب کنه🙄

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حالا اگر ادم خوبیه داستان درست کن نیست .بعضی وقتا بیاد بره اشکال نداره یکمم تنوع میشه واسه شما😊😊😍

میدونی بچه س، هم خیلی پز میده، هم اعتماد نمیتونم داشته باشم، میدونمم خبرچین هست

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

از رفتاراتون معلوم نیست که این رفت وآمدهارو دوست ندارین؟ 

باید بفهمه خودش

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
چیکار کردی🤣

ده سال پدرمو درآورد کلی حرف پشت سرم بود منو خراب کرد بچه شو من رسما بزرگ کردم به من می‌گفت مامان دیگه دستش رو شد چند بار قاطی کردم براش الآنم ریز ریز کرم می‌ریزه ولی جرات نداره

2706