2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه امبره کردم از ریشه دکلره نکردم ولی اونموقع ک دکلره کردم زیر دلم درد میکرد میترسم چون ریشه رو هم ...

نه نترس به کف سرت نخوره مشکلی نیست حتی مش هم میشه انجام داد دورشو رفتم 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
خب خدا را شکر خیلی استرشو داشتم  دعا کن نینیم سالم بدنیا بیاد بارداریم راحت باشه🥲

چشم حتما 

ویارنداری 

من دوروز پیش آزم مثبت شد انقد حالم بدمیشه که نگو

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
چشم حتما  ویارنداری  من دوروز پیش آزم مثبت شد انقد حالم بدمیشه که نگو

وای بسلامتی عزیزم😍

نه والا من ویار ندارم هنوز 

ولی انقد گرمم میشه گرگرفتگی دارم و درد زیر شکمم میگیره و ول میکنه مخصوصا وقتی کار میکنم باید وسطش مینشستم استراحت میکردم

ترشح هم نداشتم فقط دیشب ترشح داشتم خیلی کم

ترشحی که هیچوقت نداشتم

و سمت چپ تخمدانم انگار نبض میزد یعنی یه حالتی که بگیره ول کنه

تو علائمت چیه؟

قوربونت برم ان شاءالله خدا دامن تو رو هم سبز کنه یکم زود زدی صبر کن اگر علائم داری درکت میکنم خیلی ...

علائمت چی بود عزیزم؟

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 
علائمت چی بود عزیزم؟

گرمم میشد گر گرفتگی باید زیر کولر و بدون پتو بخوابم 

درد زیر شکمم میگرفت ول میکرد

نوک سینه ام سفت شده و یکم درد داره

نفخ هم دارم زیاد

ترشح نداشتم بعد از تایم تخمک گذاری یعنی خشک خشک شدم تا دیشب که یه کوچولو ازم ترشح سفید اومد ولی خیلی ترشح غلیظ بود ولی نرم بود یه جورایی دیگه بعد از اونم ترشح نیومد ازم

و دیشب تخمدان سمت چپم انگار نبض میزد

تازه پنج روز از موعدم گذشته باید هشتم میشدم ک خدا را شکر نشدم و خوشحالم خیلی🥲

گرمم میشد گر گرفتگی باید زیر کولر و بدون پتو بخوابم  درد زیر شکمم میگرفت ول میکرد نوک سینه ام ...

مبارکت باشه عزیزدلم 🥰

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: