2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این یعنی یه نی نی توراهه؟؟😍

اره باورم نمیشه🥲

چندماهه دارم دوفاستون میخورم واسه تنظیم پریودم همیشه وقتی قطع میکردم ۶روز بعدش پریود میشدم ولی اینسری ۹روز گذشت و بی بی مثبت

خیلی خوشحالم

قرار بود اگر اینماه پریود شدم برم دکتر قرص و امپول بده

خدا را شکر بدون تحریک تخمک باردار شدم🥲

اره باورم نمیشه🥲 چندماهه دارم دوفاستون میخورم واسه تنظیم پریودم همیشه وقتی قطع میکردم ۶روز بعدش پر ...

وای مبارکهههههههه😍😍😍ذوق کردم براتون😍😭ایشالله خدا نی نی رو سالم بذاره تو بغلتون😍🌹

2740

خوش ب حالت منم دعا کن امروز بی بی زدم‌ منفی بود دو‌روز مونده ب پریم 🥺💔

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 
وای مبارکهههههههه😍😍😍ذوق کردم براتون😍😭ایشالله خدا نی نی رو سالم بذاره تو بغلتون😍🌹

مرسی عزیزدلم خیلی ممنون

ان شاءالله دعا کن واسم

اخه نمیدونستم باردارم رفتم موهامو دکلره و رنگ کردم دو روز قبل از تاریخ موعدم😞

استرس اینو هم دارم

اخییی مبارکه 😍😍😍😍😍 منم دعا کن

میشه برای مامان شدنم یدونه صلوات بفرستی.                      تاریخ شروع کاهش وزن25/12/،1401.     وزن اولیه88.                  هدف اولیه 85.   ✔️         هدف دوم 80   🔒        هدف سوم 75.  🔒  هدف چهارم70.      🔒    هدف پنجم65.🔒    قد 165    
خوش ب حالت منم دعا کن امروز بی بی زدم‌ منفی بود دو‌روز مونده ب پریم 🥺💔

قوربونت برم ان شاءالله خدا دامن تو رو هم سبز کنه

یکم زود زدی صبر کن اگر علائم داری

درکت میکنم خیلی حس بدیه بی بی منفی منم دوسال درگیرش بودم 

مرسی عزیزدلم خیلی ممنون ان شاءالله دعا کن واسم اخه نمیدونستم باردارم رفتم موهامو دکلره و رنگ کردم ...

ریشه موهاتم دکلره کردی مگه

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2706