2733
2734

داشتیم قضیه اون تاپیک پرستار و دکتر رو میخوندم

واقعا تعجب کردم

بقول یکی از کابرا نی نی سایتی ها برای هر شغلی ی چیزی درمیارن

وکیل با موکلش رابطه داره

رانننده ماشین سنگین توی شهر دیگه ص.یغه داره و معتاده

پرستار عشوه میاد و...

پزشک خیانت کاره

معلم حقوق الکی و مفت میگیره و بیکاره

استاد با دانشجو های دخترش درارتباطه و..

وهزاران مورد دیگه.....

بعد جالبه اینا رو کسی مینویسه که در به در دنبال آزمون استخدامی فرهنگیان 

یا داره برای کنکور میخوره تا پزشکی و پیرا بیاره

بجای این کارا کاش یاد بگیریم تشویقش کنیم توی جامعه ای که برای مرد کار نیست این خانم تلاش کرده و زحمت کشیده و درس خونده و موفق شده

نمیخوام فاز نصیحت گونه بدم چون سنم از خیلیاتون کمتره و صرفا یک درد دل بود . کاش با هم بهتر باشیم و انقدر راحت همدیگه رو قضاوت نکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخ گفتی دقیقااااا. 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

۲ تا چیز همیشه بازه 

یکی دهن مردم 

اونیکیم خودتون بفهمید :/

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

با دیدن یکی دو نفر کلا واس همه نسخه میپیچن

وقتی میگم ریپلای نکن، نکن!جواب ابلهان خاموشیست ولی من تحمل بی جواب گذاشتن افکار ابلهانه رو ندارم، نتیجش میشه عمر طولانی ابله و ترکیدن کاربری بنده.... فق همین یه کاربری برام مونده بفهممممم
2740

کمبوداشونو جار میزنن هرکی زیاد از یه شغل بد گفت بدون یه زمانی ارزوشو داشته الان که دستش بهش نرسیده داره پیف پیف میکنه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
تو هرکاری بکنی مردم ی چیزی میگن خدا باشی‌میگن ... بنده باشی میگن... تخمت بگیر

چپ یا راست

خیلی جا ها جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون دل بشکنه 🥲 پس دوست عزیزم ریپ نزن 🌹 به خاطر چند تا مغز پوسیده کاربریم تعلیق شد 😭😭😭 نی یار های محترم قبلش بگید چرا تعلیق میکنید ممنون میشم 😑هر نی نی یاری بیاد سمتم جیغ میزنم 🥴
۲ تا چیز همیشه بازه  یکی دهن مردم  اونیکیم خودتون بفهمید :/

مورد دو چی بود دقیقا🤔

خیلی جا ها جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون دل بشکنه 🥲 پس دوست عزیزم ریپ نزن 🌹 به خاطر چند تا مغز پوسیده کاربریم تعلیق شد 😭😭😭 نی یار های محترم قبلش بگید چرا تعلیق میکنید ممنون میشم 😑هر نی نی یاری بیاد سمتم جیغ میزنم 🥴
2706