2733
2739
عنوان

خانما کمکم کنید دخترم فقط وقتی خوابه گریه نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 36 پست
نگران نباش درست میشه اقتضای سنشه. بعضی از اینایی که گفتی رو دختر منم داره. مثلا این خودم خودم گفتناش ...

اره دقیقا همیشه می‌ریزه و بازی نمیکنه میخوام جمع کنم کبود میشه میگه وسیله هامو بزار ..بعد من دوماهه زایمان کردم حال خوشی ندارم واقعا سخت شده شرایطم 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
دقیقا چن ماهشه؟  ماال من ی ماه بیشتراز دوساله.. شیرو نمیتونم قط کنم‌ وحشتامثک میخوزه.. چ شیری ب ...

شیرگاو خوبه ..دخترم دقیقا دوسالو ۶ماهشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم بده خیلی شرایط سختیه جایی نمیتونم برم چون چیز یبخواد و بهش ندم گریه می‌کنه ..کبود میشه ها

حق داری

فقط باید یاد بگیره با گریه نمیتونه به خواسته اش برسه 

نه اینکه بزاری زار بزنه اهمیت ندی 

بلکه با پرت کردن حواسش با بازی با شرطی کردن چیزهایی که دوست داره

تا کم کم این دوره رو بگذرونه

مادرم میگه زیادی لوسش کردین 

آخه چه میشه کرد؟ نه حرف حالیشونه نه چیزی... نمیشه که دعواشون کنیم. یه ضرب المثل ترکی هست که میگه اینجور بچه ها مرغ سمجی هستن که کیششون میکنی نمی رن اگه بزنی میمیرن 😅

2731
به نظرتون بهتر نيست با يك متخصص روانشناس كودمان مطرح كنيد؟ نه كه مشكلي باشه  نه لرتي اينكه ...

تازه زایمان کردم مادرم میگه شاید با نوزاد حسودی داره درصورتی که خیلی به اون توجه می‌کنه میگه مامان بیا بچتو شیر بده گناه داره 

و مراقبه داداششه 

ولی در روز بشماریم حتی یه ساعت گریش بند نمیاد مگر اینکه پویا نگاه کنه یا خواب باشه

اره دقیقا همیشه می‌ریزه و بازی نمیکنه میخوام جمع کنم کبود میشه میگه وسیله هامو بزار ..بعد من دوماهه ...

خب پس اگر تازه زایمان کردی 

پس این گریه ها ممکنه ری اکشن دخترت به وجود نوزاد جدید باشه 

خیلی باید مراقب باشی اسیب نبینه احساس نکنه طرد شده

میرم داروخانه گریه می‌کنه که منم میام ..ی میبرمش اونجا دارو رو آقا میاره میخپام حساب کنم چادرمو محکم ...

انگار پسرمنو میگی.الان ۵سالشه خیلی بهتر شده.ولی کلا از نوزادی فقط گریع کردو عر زد.خیلی بد غذاست ولی زمانی ک شکمش پرباشه سرحوصله تره.فقط باهاش کنار بیاید تابگذره

2738

احتمالا شما و پدرش رفتارهای اشتباهی داشتین که اینجوری شده تا حد کمیش نرماله اینی که شما میکین یک جورایی زورگویی بچه است . شدیدا پیشنهاد میکنم از یک مشاور کودک کمک بگیرین. 

تازه زایمان کردم مادرم میگه شاید با نوزاد حسودی داره درصورتی که خیلی به اون توجه می‌کنه میگه مامان ب ...

خب ديگه بايد چيكار كنه كه به فكر بيفتين؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
حالم بده خیلی شرایط سختیه جایی نمیتونم برم چون چیز یبخواد و بهش ندم گریه می‌کنه ..کبود میشه ها

نمیدونم تو نی نی سایت  تو آدم بزرگا بهونه گیری یا کسالت ربط میدن به کمبود ویتامین های بدن حالا شما هم به دختر گلت آب میوه تازه خودت بگیر هر روز بده یا از پزشک مشورت بگیر واسه شربت زینک پلاس در کل ارده باشیره صبحانه بهط بده خب این همه لجبازی و حساسیت دلیلی داره شایدم احساس کمبود محبت میکنه زیاد بقلش کن و محبت کلامی داشته باش تو خلوت باهاش صحبت کن شایدم بچت باهوش تر از سنش واسه همین  رفتاراش اینجوری در کل باهاش با محبت حرف بزن  

یه دهه شصتی درونگرا
احتمالا شما و پدرش رفتارهای اشتباهی داشتین که اینجوری شده تا حد کمیش نرماله اینی که شما میکین ی ...

دقیقا زورگو شده .وقتی گریه می‌کنه صداشم بلند می‌کنه هرچی میگیم آرومتر بدتر می‌کنه ..

درمانده شدم 

2706