2737
2734
عنوان

خانما کمکم کنید دخترم فقط وقتی خوابه گریه نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 36 پست
نمیدونم تو نی نی سایت  تو آدم بزرگا بهونه گیری یا کسالت ربط میدن به کمبود ویتامین های بدن حالا ...

اره باز میگه مامان ببخشید ناراحت نباش بوسم می‌کنه ولی چه فایده گریشو کرده 

بهش میگم اگر میخوای مامان اذیت نشه گریه نکن ...

بهش میگم چشماتو با دست بگیر اشک نیاد یه بار این کارو می‌کنه ولی با دوم فراموش میکنه

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
بازم نی نی آوردی؟ ماشاالله بهت 😄 همینه پس کلافه ای. 

اره عزیزم اشتباه کردم 😩😩😩😩😩😩😩😩😩طفلی نوزادم با صدای گریه خواهرش از خواب می‌پره آرامش نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره باز میگه مامان ببخشید ناراحت نباش بوسم می‌کنه ولی چه فایده گریشو کرده  بهش میگم اگر میخوای ...

خب نگه داشتن چشم روش خوبی نیست براش توضیح بده مثلا بگو بعضی از کار ها مربوط به مامان وبابا ست چون شما بچه ای مثل در باز کردن و غیره یا اینکه بگی  زیاد گریه کنی بزرگ بشی  چشمات درد میگیره سعی کن مثل یه دوست باهاش حرف بزنی وموقع حرف زدن بغلش کنی و ببوسیش تا اعتماد کنه فقط محبت جواب میده

یه دهه شصتی درونگرا
اره عزیزم اشتباه کردم 😩😩😩😩😩😩😩😩😩طفلی نوزادم با صدای گریه خواهرش از خواب می‌پره آرامش نداریم

ببین الان شما شرایطت مساعد نیست احتیاج به استراحت داری دخترت هم اینو نمی فهمه. سعی کن یه مدت کمک بگیری تا بتونی مسلط بشی به زندگی و شرایط خونه رو مدیریت کنی. از مادرت، و اطرافیانت کمک بگیر. چه توی نگه داشتن بچه ها چه توی انجام کارهای خونه. اعصابت هم ضعیف شده. به خودت برس مامان جان. حال اون بچه ها به حال شما وابسته است. 

2728
خب نگه داشتن چشم روش خوبی نیست براش توضیح بده مثلا بگو بعضی از کار ها مربوط به مامان وبابا ست چون شم ...

همرو گفتم فقط میگه نهههههههه باید بشه 

پس دیگه فقط صبر و مدارا تا بزرگ تر بشه    

امروز به شوهرم میگفتم بچرو ببر چکاپ شاید ویتامینی چیزی کم دارع