2733
2734
عنوان

التماس دعا دارم 😔😔🥺

91 بازدید | 10 پست

سلام میشه واسه خوب شدن حالم و آرامشم هدیه به امام زمان آیه الکرسی یا ذکرهای زیر رو برای آرامشم بخونید بی نهایت ممنون میشم🙏 

خیلی محتاج دعاتون هستم 😥

الهی که همیشه سلامت باشید🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حسبنا الله و نعم الوکیل

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین 

وافوض امری الی الله ، ان الله بصیر بالعباد 

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم 

الهی به فضل خدا سلامتی و آرامش  ودل خوش  مهمون همیشگیت باشه 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
2728
سلام عزیزم  الهی به فضل خدا سلامتی و آرامش  ودل خوش  مهمون همیشگیت باشه

سلام الهی آمین و همچنین مهربونم ممنونم🙏🌸

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

سلام خواهرجون، بهترین شکر خدا؟ الهی سراسر وجودتون سرشار از آرامش الهی باشه. 🤲💚💚💚

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام خواهرجون، بهترین شکر خدا؟ الهی سراسر وجودتون سرشار از آرامش الهی باشه. 🤲💚💚💚 ✨اَللّهُمَّ ص ...

سلام خواهر خیلی ممنونم عزیزم 🌸

دو روز پر از استرس و نگرانی رو گذروندم و برام خیلی سخت بود😔 

خدا رو شکر بهترم گلم ممنونم 

ان شاالله الهی خدا حفظت کنه 🙏

سلام خواهر خیلی ممنونم عزیزم 🌸 دو روز پر از استرس و نگرانی رو گذروندم و برام خیلی سخت بود😔  ...

خداروشکر... الهی همیشه خوب باشی💐❤️

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2740
سلام خواهر خیلی ممنونم عزیزم 🌸 دو روز پر از استرس و نگرانی رو گذروندم و برام خیلی سخت بود😔  ...

اون تاپیک پیام ندادم که تاپیک بروز نشه و مشکلی واستون پیش نیاد 

اشکالی نداره خدارو شکر زود فهمیدید نگران نباشید 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
اون تاپیک پیام ندادم که تاپیک بروز نشه و مشکلی واستون پیش نیاد  اشکالی نداره خدارو شکر زود ...

بازم ممنونم گلم که بهم گفتین 

نمیدونم چرا اصلا حواسم نبوده