2733
2734
عنوان

الان تو بخش نوزادان هستم😭😭

382 بازدید | 16 پست

اینجا ی نوزاده ک مامانش  نیست،هنوز بستریه بخاطر سزارین.ا

طفلی از وقتی اومده داره گریه میکنه😭. اصلا زاار میزنه . 

پرستار هم میگه بهش شیر دادم جاشو عوض کردم.ولی بغلش نمیکنن 😶. طفلی بغل مامانشو میخواد .

دلمون کباب شده.

ایکاش قوانین بیمارستان یکم تغییر کنه ، ک بذارن حداقل خاله ای عمه ای مامان بزرگی پیش بچه باشن ، حتی کوتاه.

(بچه ها بخاطر زردی بستری شدن)

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

مامانش کجاست

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.

میزارن مامان پیشش باشه 

مامانش کجاس؟

خود را ضعیف و کم ندادن 💕 تنها در این عالم ندان☆                         تو شاهکار خالقی 💎 تحقیر را باور نکن ⛔                بر روی بوم زندگی 👩🏻‍🎨هر چیز میخواهی بکش🌱                     زیبا و زشتش پای توست🪷تقبیح را باور نکن⛔                  تصویر اگر زیبا نبود💔  نقاش خوبی نیستی 😔                           از نو دوباره رسم کن 📝تقدیر را باور نکن⛔                             خالق تو را شاد آفرید💃🏻آزاد آزاد افرید🧚🏻‍♂️                      پرواز کن تا آرزو 🦋 زنجیر را باور نکن⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خدا لعنتشون کنه منم بخاطر سزارین نمیتونسم ازتخت بیام پایین احمقا بچه زو گذاشتن تو دستگاه بعدم زردی گ ...

دستگاه برا درمان زردیه. نمیشه ک از دستکاه زردی بگیره

از قبل حتما بیلی روبین بچتون بالابوده

هر کسی رو که نمیتونن راه بدن . اونجا نوزادای زیادی هستن ممکنه فک و فامیل با خودشون ویروسی چیزی بیارن ...

آره.ولی در حد اینکه بچه آرامش بگیره. از ظهر تا الان فقط داره بی تابی میکنه

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

عجیب نیست خو اکثر همینن چیزی نمیشه

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
دستگاه برا درمان زردیه. نمیشه ک از دستکاه زردی بگیره از قبل حتما بیلی روبین بچتون بالابوده

اونجا دستگاهای مختلفی هست که یکیش برا زردیه بقیه دستگاها کاربردشون فرق میکنه 

بچه منم دو روز اول توی دستگاه بود. منم سزارینی و خون توی ادرارم میدیدن نمیزاشتن با سوند برم nicu میگفتن محیط الوده میشه. 

میگفتم توروخدا فقط بیارینش من ببینمش. من ندیدم بچمو یه روز کامل. انقدر حالم بد بود. میرفتم دستشویی گریه میکردم که مامانم نبینه گریه هامو. 

خیلی سخت گذشت

هنوزم یادم میافته گریم میگیره. طفلک بچه های بی گناه. 

اون پرستارا باید به اون نوزادا محبت بدن نزارن گریه کنن وقتی میبینن مادرش نمیتونه بیاد وگرنه کدوم مادریه که نخواد بچشو بغل کنه. 

2706