2737
2734

تا کمر خم شده بود تو سطل آشغال دنبال غذا یا شایدم جمع کردن ضایعات.........

لطفا پیروز پیروز نکنید..مرگ تدریجی انسان ها مهم تر از مرگ یه یوزپلنگه. پیروز مرد راحت شد زنده هم می موند هر چقدرم نسلش ادامه پیدا می کرد نمی فهمید نداری و گرونی یعنی چی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چ ربطی داره آخه 

الان بیایم راجب فقرو بیچارگیو بدبختی مردممون تاپیک بزنیم استقبال میشه بنظرت؟  همه تو باتلاقیم میدونیم دور برمون چ خبره 

اینکه ناراحت پیروز هم هستیم ب گسی ربطی نداره

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

حالا نمیشه هم واسه گرونی ناراحت باشیم هم واسه پیروز بدبخت؟ چ مشکلی با این یوز کوچولو دارین مگه اونم مثه ناراحتیای دیگه ک بهش رسیدگی نشده

ب ما تنبلای مظلوم کاری نداشته باشین🥺انقد پاشو پاشو نکنید واسمون💔خوده خدا وقتی ک ماهارو آفرید با یه لحن خوجل موجل فرمودند:خودااااا والااااا تو نمخواد پاشی دراز بکش عزیزوووم😍تازه یه بالشته اضافیم گذاشت بغلمون🙃😁

هر کدوم به جای خودش 

من میتونم به امثال خانم در حد توان کمک کنم ولی واسه پیروز کاری از دستم بر نمیومد واسه همین از مرگش ناراحت شدم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2706