2733
2739

طلا بدون اجرت

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

امروز رفتم بازار

یه سر رفتم از یه زرگر

پرسیدم طلا گرمی چنده

گفت 3100به بالا گفتم 

شاید شوخی میکنه

از چندتا دیگه پرسیدم

همین و گفتن

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پایین نمیاد فعلا اونی ک کم ارزش میشه  متاسفانه پول توی حسابمون هست.اگر تونستی چیزی بخر طلا بدون اجرت باشه بد نیس افتشو کرده

بازم خودانی

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2731
پس چرا تو نت زده ۲۷۰۰

خامش اینقده