2737
2739
عنوان

کیا هفته های آخر بارداری هستن؟؟؟؟

3897 بازدید | 65 پست

چندهفته این؟؟؟ بیاین از حالتون بگین ساک نی نی رو آماده کردین? خودم یه روزه که وارد ۳۶ هفته شدم خیلی دیر میگذره برام بی حالم ووتنگی نفس دارم و تپش قلب

و همچنان بالا میارم🤢

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

من ۳۷ ام

پای احساس میکنم ۲۰۰ کیلووو شدم انقدر سنگینم

خیلیم خابالو شدم 

کلا بهم ریختم واسه من از همه ماه ها سختتر همین ماه ۹ 

روز های آینده قطعا بهترین روز ها هستند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 33 هفته امَ😣 ب شدت دارم میخورم ک وزن بچم بره بالا چون ممکنه دو هفته دیگه سزارین اورژانسی بشم

چرا اینقد زود؟؟ منم سزارینم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

من ۳۶ هفته و ۴ روزم

چیزی اماده نکردم☹️

خود بیمارستان میده دیگه

فقط چون تو بارداریم دوبار بستری شده بودم لباس بیمارستان گذاشتم تو ساک پشت ماشینه ک هر وقت رفتیم مجبور نشم دوباره برا خودم لباس بگیرم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2740
من ۳۷ ام پای احساس میکنم ۲۰۰ کیلووو شدم انقدر سنگینم خیلیم خابالو شدم  کلا بهم ریختم واسه من ...

آخه لامصب روزای آخر اصلا نمیگذره من خواب ندارم اصلا

فردا ۳۵ هفتم پر میشه

نه ساک هنوز اماده نکردم منتظرم مامانم بیاد نمیدونم چیا بذارم

عزیزم پوشک بچه سایز چند گرفتی؟

حالم خیییلی بده درد پا،کم خابی در حد ۴-۵ ساعت شب میشه خفه میشم نمیتونم نفس بکشم

عزیزم به سلامتی بدنیا بیاری  هفته های آخر شنیدم سخت میگذره و آدم کم طاقت میشه

سخخخخخت

فردا ۳۵ هفتم پر میشه نه ساک هنوز اماده نکردم منتظرم مامانم بیاد نمیدونم چیا بذارم عزیزم پوشک بچه س ...

من پوشک سایز یک گرفتم 

منم همه ش احساس خفگی دارم