2737
2739

دوستان می یه پسر 18 ساله دارم که دو ساله همش میگه بیاین پول بذارین بورس تا بحال به حرفش گوش ندادیم این چند روز هم هی داره باز تکرار میکنه از اون طرف همسرم با بورس کلا مخالفه

الان میگه حداقل 10 تومن بدین من خودم بذارم

پسر واقعا باهوشیه وحرف بیخود نمیزنه از اون طرف 4 ماه به کنکورش مونده الان میگه اگه پول ندین من برای کنکور نمی خونم به خدا بین پدر و پسر گیر کردم

به نظرتون بورس الان سود میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به پسرت بگو مردمی که سال 99 تو بورس پول گذاشتن هنوز ضررای هنگفتشون جبران نشده و بعد دو سه سال هنوز به اصل پولشونم نرسیدن،و یه عده هنوز حدود 50 60 درصد تو ضررن از اون موقع

بعدم اگر واقعا چیزی بلده دو سه میلیون بهش بدین بگین  دست گرمی با همین کار و تمرین کن خودتو محک بزن

2728
ده تومن چیزی نیست بدید بزاره از منفی های این ماه خرید کنه نگه داره چند ماه دیگه سود خوبی میده

منم همین رو میگم متاسفانه همسرم قبول نمیکنه میگه با آیندش بازی نکن 

تیز هوشان میخونه اگه این مدت رو کم کاری نکنه حتما پزشکی میار ه ولی متاسفانه از بچگیش پولکیه

الان خیلی از همسن و سالاش که برای کنکور می خونن همه زندگیشون شده درس

اونوقت این بچه فکر و ذهنش مشغول بورس و سود و ضررش بشه بعید می دونم اصلا بتونه درس بخونه

آخه مشغولیت ذهنی و استرس بورس زیاده

حداقل بهش بگین درست رو بخون اگر کنکور موفق شدی به عنوان جایزه ت پول ببر تو بورس

به پسرت بگو مردمی که سال 99 تو بورس پول گذاشتن هنوز ضررای هنگفتشون جبران نشده و بعد دو سه سال هنوز ب ...

خودش رو علامه میدونه و میگه بورس الان تو سوده

جای دور لازم نیست خواهرم اینا کلی ضرر کردن

منم همین رو میگم متاسفانه همسرم قبول نمیکنه میگه با آیندش بازی نکن  تیز هوشان میخونه اگه این م ...

بدید ولی نزارید تمام وقت سرش گرم بشه اعتیاد اوره لعنتی بگید بخره دست نزنه چند ماه فقط نگه داره

بدیه روزای خوب اینه که بعدا میفهمی روزای خوبی بودن...!
2740
الان خیلی از همسن و سالاش که برای کنکور می خونن همه زندگیشون شده درس اونوقت این بچه فکر و ذهنش مشغو ...

به خدا گفتم میگم تابستون تا صد تومن هم بهت میدیم ولی لج کرده از دیروز فقط خوابیده یا با گوشی بازی کرده تا به من حرص بده

منم همین رو میگم متاسفانه همسرم قبول نمیکنه میگه با آیندش بازی نکن  تیز هوشان میخونه اگه این م ...

فعلا یه مقدار خیلی کم بهش بدین بگین با این تمرین کن

اگر کنکورت رو واقعا خوب دادی و این پول کم هم به سود خوب رسیده بود به عنوان جایزه بهت پول بیشتر میدیم

به خدا گفتم میگم تابستون تا صد تومن هم بهت میدیم ولی لج کرده از دیروز فقط خوابیده یا با گوشی بازی کر ...

هیچ آدم عاقلی از صفر با پول زیاد شروع نمی کنه که رو همه پولش ریسک کرده باشه

اول باید با پول کم علم و توانایی خودشو بسنجه بعد که به سوددهی مستمر رسید کم کم پول بیشتر ببره

بعدشم اصل پولشو خارج کنه با سوداش معامله کنه

فعلا یه مقدار خیلی کم بهش بدین بگین با این تمرین کن اگر کنکورت رو واقعا خوب دادی و این پول کم هم به ...

ممنون خودمم نظرم همینه میگم یه مقدار کم در اختیارش بذاریم ببینیم چی میشه