2733
2734
.سلام . برا کودک چهارساله میخوام تشخیص ش عالی باشه دکتر فرهت دیر نوبت میده و محمد زاده و امیریانم که تعریف شونو شنیدم گوشی شونو برنمیدارن . نوبت گیری حضوریه ؟ یا اگه دکتر خوب دیگه ایی میشناسین معرفی کنین و اینکه چه جوری نوبت بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکتر صفرعلی غفرانی تشخیصش خیلی خوبه و دکتر غیور هم تعریفشو شنیدم ,غفرانی دکتر دخترمه,البته تعریف دکتر ارژنگی هم شنیدم چون قدیمی و با تجربه است ولی نرفتم
فقط خدا....
2728
غفرانی هر روز حتی پنج شنبه ها هست فقط حضوری وقت میده و شلوغه اگه اول وقت یعنی دو اونجا باشی سریع را ه میندازه ,ادرسش ابکوهه خیابان ارم جنوبی یکم که بری بالا معلوم میشه بالای داروخونه ژاندارک تلفنشو از 118 بگیر دو تا غفرانی هست هاصفر علی غفرانی و بگیر
فقط خدا....
2740
سامیراد هم عالیه بد اخلاقه ولی تشخیصش بی نظیره احمد آباده

آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سامیراد متخصص اطفال در مشهد. 

https://www.salamati24.com/fa/profile/101414/دکتر-رمضانعلی-سامیراد

چرا نمیگین اخه چه جوریه نوبت گرفتن ش،؟،زنگ میزنم برنمیدارن معمولا

دکتر سید محمد خاتمی متخصص نوزادان و کودکان و تغذیه هستن تشخیصشون عالیههههه ما ۱۳ ساله برای برادرم و بچه های خودم فقط پیش ایشون میریم.نوبت دهی شوند هم تو سایتnobat.irبرین اسم دکتر خاتمی رو بزنید آخر لیست روی آدرس مطب کلیک کنید اونجا روز و ساعت نوبتگیری میاد انتخاب کنید.مطبشون هم چهار راه عشرت آباده.در ضمن ایشون رییس بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان جوادالائمه هم هستن.