2733
2739
عنوان

به نظرتون رفتارای استادم عادی هست؟

219 بازدید | 21 پست

سلام به همگی اگه حوصله دارید این متن رو بخونید ممنون🙏🏻❤️

من کلاس زبان میرم و ۱۶ سالم هست بعد استاد این ترم ما ۱۹ سالش هست و پسر هم هست

ی رفتار هایی داره که نمیتونم درک کنم

من کلا از اول همین جوری بودم که توی هر جایی هستم یکم شیرین بازی در می آورم و دلم میخاد جو سنگین نباشه و فان باشه نه جلف بازی ها فقط چیز های خنده دار 

الان وسط های این ترم زبان هستم، روز بعد ولنتاین که کلاس داشتیم استاد اومد گفت به انگلیسی از کادو ها و کارایی که دیروز کردید بگید همه گفتن به من که رسید گفتم استاد دیروز برای من فقط سه شنبه بود و هیچ کاری نکردم😂اونم برگشت گفت یعنی تو هیچ کار نکردی؟! گفتم به خدا استاد هیچ کاری نکردم گفت اوکی ولی من باور نمیکنم تو دوست پسر نداشته باشی منم گفتم دیگه دست خودتونه میخاید باور کنید میخاید نکنید😐😂🤦🏻‍♀️بعد جلسه ی بعد من یکم ناراحت بودم تا اومد سر کلاس گفت چرا ناراحتی منم گفتم هیچی نشده

بعد ی سوال داشتم رفتم جلو (میدونم سیگار میکشه و بوی سیگارش خفم کرد) بعد برگشته جای اینکه سوالم رو جواب بده میگه چه عطر خوش بویی داری اسمش اینه؟ گفتم والا استاد خودم یادم نیست ولی بابام از ترکیه آورده

بعد سوال رو جواب داد

وسط کلاس منو با ی پسره که دو سال ازم بزرگ تره توی ی گروه گذاشت و تا آخر مکالمه بالا سرمون بود که ببینه واکنش من چیه منم برگشتم گفتم استاد میشه اینجا نه ایستید تمرکزم بهم میریزه برگشت گفت نه دیگه این جوری هم باید یاد بگیری بخونی😐

حتی سر مثال زدن از فعل گذشت اسم من رو نوشت بعد گفت دوست دختر فلانی بوده است برگشتم گفتم استاد طرف کی بوده من نمیدونم جواب خاصی نداد انگار که فقط بخاد ببینه من چی میگم

منم بدون هیچ خداحافظی رفتم و برگشت گفت پس از من وضعیت عالی نخا ثبت کنم توی سایت منم بدون جواب رفتم و کلی ماجرا های دیگه...

یا اینکه جدیدا اون اول سلام میده اولین نفر که حالش رو تو کلاس میپرسه منم

دو بار هم مشق ننوشتم (از سر تنبلی نبود واقعا انقدر کلاس های فیزیک و... میرم وقت نشد) بعد اصلا هیچی نگفت به من ولی بقیه یک سوال رو ننویسن واقعا نمره کم میکنه

بعد فکر میکردم توهم زدم ولی بقیه بچه ها میگن این چرا سر کلاس به تو این جوری لبخند میزنه؟

منم واقعا جوابی ندارم بگم دوست ندارم حرف پشتم باشه

چیکار کنم؟

چند سالشه ؟

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صرفا یک اختلال هورمونی درش ایجاد شده . چون ۱۹سالشه میگم اختلال هورمونی اگه ۲۷ به بالا بود میگفتم قصدش جدیه..‌ جدی نگیر ب زندگیت برس بهش فکر نکن. اگه بخواد خودش میاد بهت میگه

من همیشه خواب تورا میبینم ...و تورا به آغوش میگیرم... اگر مادر نمیشوم این همه احساس م
چند سالشه ؟

گفته ک ۱۹

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ولش کن جدی نگیر محل نده بچه اس پسره

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2738

اها من اول تاپیکو نخونده بودم 

خیلی جلفه‌پسره روت نظر داره 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
اون چه آموزشگاهی هست که یه نفر با این سن رو گذاشته استاد؟ منظور من این نیست که از نظر زبان آموزی نم ...

فقط این استاده نیست چند نفر دیگه هم هستن

یا خیلی سن بالا هستن یا خیلی سن کم

2706