2737
2734

خیلی سخت و غم انگیزه اینجوری

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته شدی 

منم اینجوری شوم درکت میکنم ولی دوباره دعا میکنم

حسی رو تو قلبم به‌وجود آوردی که مطمئنم اگه نبودی هیچوقت تجربش نمیکردم.                 عشقم غفور♡                                       پنجمین حساب کاربری( اولین عضویت من در سایت ۱۴۰۰/۱/۸)                                  
2731

چله زیارت عاشورا بگیر از همین حالا که تولد امام حسین شروع کن ان شا الله حاجت روا بشی ارباب کشتی نجاته

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
2738
می خوام دعا کنم نمیشه شش‌ماهه دیگه نماز نمیخونم  ساکن مشهدم از تابستون حرم نرفتم

من سال۹۲تو حرم با امام قهر کردم چون ازش خوایته بودم خوشبختم کنه و نشده بودم باخداهم قهر کردم چون هرچی صداش کرده بودم جواب نداده بود از اون سال تا حالا امام رضا منو نطلبیده خدا هم چندسال بعد از کرم و وقتی غرق بی خدایی و گناه بودم منو لبه ی پرتگاه برگردوند و نجاتم داد و زندگیم و ناراحتیایی که از بیخ و بن تو دلم بود و بخاطرش با خدا و امام رضاقهرکرده بودم رو با چله ی زیارت عاشورا به روش ایت اله حق شناس برام حل کرد بی خدا نمیشه زندگی کرد بی ائمه نمیشه راه درست رو پیداکرد

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 

لذت بخش ترین بخش زندگیم این بود که سالها برای براورده شدن حاجتم دعا کردم، خیلی طول کشید🥲چندین سال طول کشید تا حاجتم رو گرفتم. ولی هیچوقت نگفتم خدایا فراموشم کردی یا... میدونستم و میدونم همیشه و تا ابد هر چیزی رو که بخوام بهترش رو خدا سر وقت مناسب خودش بهم میده.تسهیص خدا برام دقیق هست، میدونه چه زمانی نیاز صد در صدی به این دارم که حالم عوض بشه و همون موقع یکی از حاجتم رو بهم میده تا حالم و زندگیم به طور مثبتی عوض بشه، هر چقدر هم آدم بدی باشم ولی خدا همیشه باهام خوبه. مطمئن ترین  تکیه گاه زندگیمه.نمیدونم چطوری توصیف کنم اون حس و حال رو؛ اینجوری بودم که با وجود اینکه روزها بی امون گریه میکردم، غذا نمیخوردم و افسردگی شدیدی نرفته بودم و داغون بودم ولی بازم یه چیزی از اعماق وجودم میگفت:«گریه کن، فریاد بزن، غر بزنم، درد و دل کن ولی به خدا گمان و ظن بد پیدا نکن، صبوری رو کنار نذار و منتظر بمون تا خدا مصلحتت رو برات رقم بزنه.به خدا اعتماد کن تا ضرر نکنی.

قسم میخورم که اعتماد به خدا و صبوری و منتظر خواست خدا موندن باعث شد قوی بشم و حاجتم رو هم صدها برابر بهتر از چیزی که میخواستم خدا بهم داده.

يا إلهي، أنت الأفضل، الأفضل.
من زیر قبة شم دعا کردم ولی مستجاب نشد

خوشابه سعادتت من که لیاقت همینم نداشتم که برم پابوسش به این فکر کن که شاید صلاحت نبوده من خودم دعا میکردم و نمیشد چله میگرفتم و نمیشد خیلی ناراحت بودم حتی بچه خواستم و نموند ناراحت شدم ولی بعدش شرایطی پیش اومد که فهمیدم اون نشدن ها به نفعم بود حالا باز چشم امیدم به خداست.

من سال۹۲تو حرم با امام قهر کردم چون ازش خوایته بودم خوشبختم کنه و نشده بودم باخداهم قهر کردم چون هرچ ...

من برا ازدواجم به امام رضا توسل کردم بدترین مرد دنیا قسمتم شد 

وقتی باردارشدم بلافاصله رفتم حرم سپردمش به امام رضا پسرم اتیسمه،