2737
2739
عنوان

این هفته گوشی میخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 58 پست

منم 11پرو گرفتم چن ماه پیش 7تومن..مشهد قیمت کردم دیروز ک واسه پدرم بخرم میگفت 11

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ایفون 8 نو دیگه نمیزنه عزیزم ایفون 11 به بالا نو هست 

خب همون ۱۱ بخر 

اگه نداری سامسونگ بهتره 

میدونید چرا نیلوفر تو مرداب گل میده؟چون به همه ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه زیبا بودشاد بود، قوی بود و امید داشت🪷💕🥲
2728
از نظر من شیایومی نگیر عمر مفیدش ۱ سال و نیم تا ۲ ساله با این پول میتونی a52s بگیری که خیلی بهتره ...

گوشی قبلیم a51 بود

الکی الکی سوخت 

دستم بود داشتم فیلم میدیدم که سوخت

نه استفاده ی خاصی نه بازی نه ضربه نه حجم بالای استفاده 

بعد فهمیدم اکثر این مدل این شکلین که یهویی داغون میشن.

در مورد شیائومی اینی که دارم الان خوبه فعلا.

به نظرم گوشی عمری فقط اپل میشه که دوربینشم خیلی خوبه. البته سریهای جدیدش. ولی خوب هزینه اش خیلی بالاس

دوربینش خوبه ک بازم از این شیایومی ک ‌میخاد بخره بخره  خاهرم شیایومی گرفت اصلا نتش بالا نمیومد ...

من شیایومی گرفتم خیلی خوبه ..نتشم اوکیه...من ک عاشق گوشیمم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2738
تو سایت قیمت روز دلار زده ۴۱۷۰۰ من نمیدونم دلار ۵۳تومنی از کجا اومده!!!😐😐😐

۵۳ تومنه

اشتباه زده

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
گوشی قبلیم a51 بود الکی الکی سوخت  دستم بود داشتم فیلم میدیدم که سوخت نه استفاده ی خاصی نه ب ...

درسته پول آیفون رو داشتم قطعا ایفون 11 میخریدم ولی خب 25 تومن نمیخوام هزینه کنم 

گوشی قبلیم a51 بود الکی الکی سوخت  دستم بود داشتم فیلم میدیدم که سوخت نه استفاده ی خاصی نه ب ...

آیفون که خیلی عالیه از همه نظر

ولی الان من خودم a51 دارم راضیم خداروشکر ولی میخوام ایفون ۱۱ پرو بخرم

ایفون یه چیز دیگس لامصب

یه نخ سیگار ۵۰۰ تمنی گنگ میزنه به بو عطر ۶ میلیونی .حواست باشه با کی به کی خیانت میکنی.
2706