2733
2739
عنوان

حس ششم☹

59 بازدید | 6 پست

بچه ها از نظر من حس ششم خیلی مزخرفه ینی برای من ک عذاب آوره بیزارم ازش مثلا ی مسئله ای پیش میاد سریع ی حسی بهم میگه ک فلان اتفاق میفته و در مواقعی ک ب موضوعی حسه منفی باشه و حس کنم ک مثلا این قضیه خوب پیش نمیره استرس و اضطراب کل وجودم رو فرا میگیره و هیچ جوره نمیتونم اون رو از خودم دور کنم و واقعا عذاب آور میشه برام بگم همیشه ک ن ولی اکثر مواقع دقیقا اون حسه درست میگه 

خیلی دوست دارم ک خنثی باشم و در مورد هر مسئله ای سریع دچار اضطراب نشم و بهم نریزم و مثل بقیه افراد عادی  باشم حداقل قصاص قبل از جرم نشم و از لحظات عادی زندگیم بتونم لذت ببرم 

مثلا قبلا پدرم ی مریضی معمولی داشت و رفت دکتر بستریش کرد تا شنیدم پدرم بستری شده اصلا حس خوبی نداشتم مدام دلهره و دلشوره داشتم ک انگار قراره ی اتفاق بد بیفته و هر چ سعی میکردم برعکسش فکر کنم ولی مدام این حس رو در موررد پدرم داشتم و عذابم میداد تا اینکه با همین مریضی کوچیک و ساده دوسه سال بعد پدر نازنینمو از دست دادم و این حادثه خیلی تلخ بود برام این ی مثالش بود و خیلی اتفاقای این مدلی دیگه..

یا مثلا ی خواب ببینم اکثر وقتا اونی ک تو خواب دیدم تو واقعیت اتفاق میفته

اینم بگم ک همیشه هم حس بد نیست ب اتفاقا حسای مثبت و شیرین هم خیلی زیاد داشتم ک درست دراومده و واقعا ازش لذت بردم ولی خب حس منفیه بده  و بنظرم ارزششو نداره 

بچه ها اینم بگم ک در مورد حس ششم بودن ادعایی ندارم و نمیتونم از غیب بگم ک چ میشه:/ فقد در مورد اتفاقایی ک برام مهمه و زیاد فکرمو درگیر میکنه اینجوری میشم نمیدونم اینم حس ششم حساب  میشه یا نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب الان بگو حست میگه من این ماه باردارمیشم؟

عزیزم گفتم ک از غیب نمیتونم بگم اصلا شما رو نمیشناسم فقد چیزایی ک خیلی ذهنمو درگیر میکنن مثلا شما هم اگه ی مدت آشنا باشم باهاتون و بشناسمتون شاید بدونم ولی اینجوری نمیدونم بخدا