2737
2739

بچه دوم بود ،اولی طبیعی بود.

کلاس های زایمان و رفتم و تمرین کردم ،ولی امپول فشار و که زد ،انگار گذاشتن زیر تریلی....‌زور بزنی تا در بیای.کمرت شکمت....هووف...😢😥

واسه بچه‌دومم گفتم بی حسی ( اپیدورال) می‌خوام.🙏

قبول کرد ولی این قدر نزدن تا ۴ سانت باز شده دهنه رحم‌.🤕

نامردا .خیلی درد داشت و منم شروع به گریه و هق هق ک بابا بزنید این لامصب و ،پ من واسه چی اومدم ،پول خصوصی بدم ،دردم بکشم؟! 🤦🤷😤😓😰

ک برای خودت بهتره تا ۴ سانت...😐

بعد کلی جییییغ و فریاد ،بی هوشی اومد زد.♥️

اتمام.... و من در آسودگی خاطر و بدون هیچ حسی تا ده سانت رفتم و بچه ام بدون اینکه بفهمم از دلم اومد بیرون.

♥️😍

حتما بی حسی بگیرید ..عالیه... جونتونو نجات بدید.😇

هیچ‌ جا نوشته نیست زن باید با درد زیاد مادر بشه.🤗

پول جمع کنید بعد باردار شید ک بتونید بدون منت شوهر، بی حسی بگیرید.🙂

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

مبارک🥹

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خصوصی فقط بی حسی میزنه؟

نی نی سایت اسمش سایت بارداریه من جز خاله زنکی و پریدن به همدیگه و عقده ای بودن چیزی ندیدم. یاد سالهای پیش بخیر کاربرهایی بودن که کلی تجربه خوب بهت یاد میدادن
2740

چقد شد بی حسی؟ 

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
2706