2737
2734
عنوان

من و شوهرم امروز فهمیدیم که چشام قوز قرنیه داره😭شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 62 پست

قوز قرنیه داری قوز دست که نداری میزدی تو دهنش پر خین میشد

خیلی زشته میگین مریضی رو نبرید خونه ی شوهر

مگه چکاپ میدن قبل ازدواج

زندگی همینه تو روخدا انسان باشیم

عمل زیبایی نیس که سلامتیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهشا بیماریهای دوران مجردیتونو تو خونه شوهر نبرین. هر مردی زن سالم میخاد  .بعضیا خونه پدر مری ...

جسارتا چ طرز فکری. خوب چشمش ضعیف بوده وهمسرش واقف بوده به این موضوع  قایم ک نکرده بوده بعدازدواج آقا  بفهمه. بعدم خلاف نکرده طفلی. 

موقع خوشگذرونی ولذت جویی ها نمیگن خدونه ی بابات مو قع درد هوا بیماری‌ها بابا دار میشن زنها. 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2740
قوز قرنیه داری قوز دست که نداری میزدی تو دهنش پر خین میشد خیلی زشته میگین مریضی رو نبرید خونه ی شوه ...

واقعا بعضیا چون تا حالا خونه ی شوهر مریضی و بیماری براشون پیش نیومده اینجوری حرف میزنن 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
خواهشا بیماریهای دوران مجردیتونو تو خونه شوهر نبرین. هر مردی زن سالم میخاد  .بعضیا خونه پدر مری ...

حرفتون اصلا قشنگ نیست از قبل که نمیدونستن چه مشکلی دارن همسرشونم وظیفشه هزینه کنه 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2706