2733
2734
شوهر منم به شدت به خونوادش وابسته س و اکثرا پیش اوناس،حالا من کاری با این موضوع ندارم ولی به زندگیم ...

دلیلش همینه دیگه البته درمورد شوهرمن که اینجوریه قبلا عشقم عشقم ازدهنش نمیوفتاد الان به خاطر ننه وخواهرش میخواست منو بزنه اونروز با ننه وخواهرش رفتیم بیرون 😏منو با ننش فرستاد دنبال نخودسیاه خودش وابجیش رفتن دنبال کاراشون تهشم میگه مگه توخیابون ولت کردبم با ننم بودی دیگه میریم بیرون ننش اول تااخرجلو میشینه فک کنم ازخونه اونا تاخونه ما 5مین راهه درو بازمیکنه میگه خوب حالا توبیا جلو بشین انگار من خرم یاعقده جلو نشستن دارم که تواون 5مین برم جلو بشینم اگه بدونی چقدرکم کم دارم ازشوهرم متنفرمیشم دیگه دارم به بی اهمیتی کامل میرسم  

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم میخوام بی تفاوت باشم،خیلی ازش ناراحتم

از ته دل نمیشه ولی سعی کن. ببین بعد چی میشه  من ایپ کارو کردم بعد اومد طرفم گفتم ها ااا سخته بی محلی 

خوشبختی ینی چ دور چ نزدیک....هنوز کسی باشد ک بی بهانه دوستت داشته باشد.. 💞💞m💞💞
شوهر منو نمیتونم بفرستمش خونه ننش عجیب غریبه ی سر ب مادرش نمیزنه

خوش به حالت 😏😏😏😏😏من دیگه حتی خنده هامم باهاش ازته دلم نیست جوریه که ازش بدم اومده میخواستم باها‌ش کلا یه مدت هیچ کاری نداشته باشم ازشانس گندم زد وسرماخورد وشدیدمریض شد حالش بد شد وگرنه میخواستم یه مدت محل سگم بهش نزارم البته الانم کنارش هستم ولی مثل قبل نیستم دل ودماغ هیچ کاری ندارم خودشم خوب میدونه

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2731
خوش به حالت 😏😏😏😏😏من دیگه حتی خنده هامم باهاش ازته دلم نیست جوریه که ازش بدم اومده میخواستم باها ...

امضاتو خودت بخون،،، غصه نخور مرد جماعت ارزش نداره ببین باهرکی مث خودش رفتار کنین من انقد خوب بودم ک ی روزی همه خوبیا شد وظیفه الان دیگه میدونم چجوری رفتار کنم خونه مادرشوهر کوزت بودم. الان دختراش میان صد بار زنگ بزنه اونم شاید رفتم این ی نمونش خیلی با من خوبه ها ولی رعایت میکنم  

دلیلش همینه دیگه البته درمورد شوهرمن که اینجوریه قبلا عشقم عشقم ازدهنش نمیوفتاد الان به خاطر ننه وخو ...

ای خدا چرا این جوری میکنن،بخدا منم خیلی احساس کمبود محبت و عشق میکنم همش با خانوادشه باورت نمیشه ولی بخدا همه روز پیش مامانشه و فقط وقتی میخواد بخوابه یا غذا بخوره میاد بالا،ما طبقه بالای خونواده شوهرم میشینیم،حس میکنم من نسبت به خوانوادش هیچم،حالا همه اینا یه طرف این بی احترام بودنش هم یه طرف،حس میکنم دیگه به من کاری نداره،باشم یا نباشم براش فرقی نداره من نباشم میره یکی دیگه رو میگیره چنین حسی دارم حس بی تفاوتی،به اینکه داره روتین زندگیشو بامن میگذرونه و بودنم زیاد براش مهم نیس،چیزی که زیاده زن،من نباشم با یکی دیگه س،چنین حسی دارم حس میکنم خیلی براش عادی شدم و خیلی از چشش افتادم 

امضاتو خودت بخون،،، غصه نخور مرد جماعت ارزش نداره ببین باهرکی مث خودش رفتار کنین من انقد خوب بودم ک ...

دقیقاااااااااااااااااا منم انقدرخوبی کردم که شده وظیفه بهش میگم خواهرخودت ازدواج کنه حاضرشرایطی که من دارمو تو زندگی تحمل کنه میگه نه 😏مطمینم فردا داداششم زن بگیره زنش یه هزارم تحمل منو نداره ولی تهشم اونا میشن عزیزبرام دیگه مهم نیست فقط نشستم تماشا میکنم ببینم تهش چی میشه 😏امروز تولدشه میخوام براش تولد بگیرم همه کاراشم بکنم ولی ننه وخواهرشو میخوام بفرستم جلو که تااردرمیاد تو عزیزای دلشو ببینه 😁😁😁😁😁والا تولدم میگیرم که فردا منت سرم نزاره من برات فلان کردم تو نکردی میخوام کنار ننه وخواهرش حال کنه من دوروایسم 

از ته دل نمیشه ولی سعی کن. ببین بعد چی میشه  من ایپ کارو کردم بعد اومد طرفم گفتم ها ااا سخته بی ...

سعی میکنم که دیگه زیاد پیگیرش نشم به آرامش نیاز دارم ولش کن دیگه نمیخوام بش فکرکنم،فکر میکنم بی تفاوت شدن فکر خوبی باشه

دقیقاااااااااااااااااا منم انقدرخوبی کردم که شده وظیفه بهش میگم خواهرخودت ازدواج کنه حاضرشرایطی که م ...

بمیرم براقلبت چقد داری غصه میخوری حرفات همه بغضه چقد. مردا بی چشم روعن 

سعی میکنم که دیگه زیاد پیگیرش نشم به آرامش نیاز دارم ولش کن دیگه نمیخوام بش فکرکنم،فکر میکنم بی تفاو ...

اره جواب میده

ای خدا چرا این جوری میکنن،بخدا منم خیلی احساس کمبود محبت و عشق میکنم همش با خانوادشه باورت نمیشه ولی ...

میفهمم چی میگی دقیقاااااااااااااااااا حستو منم دارم که اصلا حس میکنم اضافه ام اگر من نبودم باخانوادش خوش تربود کلا حس میکنم اضافیم بهشم میگم صدبارگفتم برو فقط برای غذا وخواب بیا خونه کاری به من نداشته باش ولی متاسفانه لجبازه میگه نه توام حتما باید باشی کارامو ببینی دق مرگ بشی ولی دیه قسم خوردم نه جایی برم باهاش نه چیزی یه بارم که رفتم دلیل داشت وگرنه گمشه بعد این وردل ننه وخواهرش یه برنامه هایی دارم براش فقط وایسه تماشا کنه😏😏😏😏😏😏میخوام خرم حسابش نکنم دیگه تو زندگی 

بمیرم براقلبت چقد داری غصه میخوری حرفات همه بغضه چقد. مردا بی چشم روعن 

دورازجونت عزیزدلم مرسی که صبورانه دردودلامو گوش کردی من حتی خواهرم ندارم درد ودل کنم باهاش برای مامانمم دوس ندارم درد ودل کنم کلا حس میکنم جزخدا کسیو ندارم 😔انشاله خدا اندازه قلب مهربونت بهت ارامش وخوشبختی بده❤️

دورازجونت عزیزدلم مرسی که صبورانه دردودلامو گوش کردی من حتی خواهرم ندارم درد ودل کنم باهاش برای ماما ...

سلامت باشی قربونت برم من همه اینارو دارم فک کن ندارم خیلی تنهام عادت کردم ب تنهایی عاشق تنهاییم فکرشم نمیکردم این سایت ی روز اسم تنهاای رو من قبول کنه خدابزرگه بچه نداری؟ 

سلامت باشی قربونت برم من همه اینارو دارم فک کن ندارم خیلی تنهام عادت کردم ب تنهایی عاشق تنهاییم فکرش ...

ای بابا میفهمم چی میگی ودرک میکنم منم دیگه عادت کردم به تنهایی قبل ازدواج یه جور بعدشم یه جور بیخیال گور بابای دنیا بلاخره که یه روز تموم میشه. نه هنوز ندارم 

ای بابا میفهمم چی میگی ودرک میکنم منم دیگه عادت کردم به تنهایی قبل ازدواج یه جور بعدشم یه جور بیخیال ...

میگذره اما سخت