2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفتار خودت چجوری شده؟ 

اتفاقا جدیدا سعی میکنم کنار بیام و زیاد سخت نگیرم،اصلا ما کلا خیلی جروبحث و دعوا داشتیم و داریم ولی این اواخر دیگه خودش خیلی نسبت به من بی تفاوت شده و با کمترین حرفی که میزنم بی احترامی میکنه

شوهرمنم همینه اونروز بهم گف اولویتم خانوادمن چه بخوای چه نخوای باید کناربیای منم ازاونروز خیلی دلم شکسته خیلی میخوام کلا تو زندگی ندیدبگیرمش و واسه خودم و دلم زندگی کنم گمشه بره به جهنم با ننه وخواهرش خوش باشه 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
شوهرمنم همینه اونروز بهم گف اولویتم خانوادمن چه بخوای چه نخوای باید کناربیای منم ازاونروز خیلی دلم ش ...

شوهر منم به شدت به خونوادش وابسته س و اکثرا پیش اوناس،حالا من کاری با این موضوع ندارم ولی به زندگیم که نگاه میکنم حس میکنم خیلی بد شده دیگه احترامی واسم نمونده تا بخوام یه چیز بگم بی احترامی میکنه نمیدونم چکار کنم قبلا این جوری نبود

2740
شوهرمنم همینه اونروز بهم گف اولویتم خانوادمن چه بخوای چه نخوای باید کناربیای منم ازاونروز خیلی دلم ش ...

شوهر منو نمیتونم بفرستمش خونه ننش عجیب غریبه ی سر ب مادرش نمیزنه

خوشبختی ینی چ دور چ نزدیک....هنوز کسی باشد ک بی بهانه دوستت داشته باشد.. 💞💞m💞💞
مردم چقد باهم تفاوت دارن

خیلی بخدا دلم برا مادرش میسوزه اون میاد ب ما سر میزنه البته من میرم ولی خب این نمیره میکه ول کن خانوادم زن و بچع بعد مادر🙄☹️

خوشبختی ینی چ دور چ نزدیک....هنوز کسی باشد ک بی بهانه دوستت داشته باشد.. 💞💞m💞💞
خیلی بخدا دلم برا مادرش میسوزه اون میاد ب ما سر میزنه البته من میرم ولی خب این نمیره میکه ول کن خانو ...

نه مادرشم گناه داره باید بش سربزنه،چقد زحمت کشید بزرگش کرد حقش این نیس واقعا،حقش این نیس که حتی بچش یه سرم بش نزنه

2706