2737
2739
عنوان

بستن پاها

259 بازدید | 2 پست

دیشب یه فیلم تو شبکه استانی دیدم نفهمیدم اسمش هم چیه 

یه جاهایش در مورد بستن پاها تو چین بود حتی وقتی که فیلم رو دیدم حالم بد شد وقتی در موردش خوندم نوشته بود انگشت بچه های 3 سال به بالا رو میشکستن و پاهاشون رو تا چند سال میبستن و مجبور شون میکردن باهاش راه برن تا پاهاشون شکل بگیره و بیشتر از 10 سانت رشد نکنه خیلی دردناکه که حدود 1000 سال این رسم بوده، چندین ملیون دختر شکنجه شدن 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

قبلا در موردش خونده بودم و بدبختي نميتونستن بااين  پاها راه برن چقدر ادميزاد ميتونه نادون باشه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
قبلا در موردش خونده بودم و بدبختي نميتونستن بااين  پاها راه برن چقدر ادميزاد ميتونه نادون ...

واقعا حالم رو بد کرد  هر چی سنشون بالاتر میرفت علیل تر میشدن ،همش میگمد۱۰۰۰ سال جهل و شکنحه

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘