2733
2734
عنوان

وقتی روزه میگیرم بینیم کیپ میشه

170 بازدید | 19 پست

کسی این مشکلو داره؟ 

خلط گاوم بیشتر میشه... ترشحات بینیم اول بیشتر میشه.. بعد کمکم  خشک و کیپ میشه 

کسی مشکل منو داره؟ علتش چی میتونه باشه؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم هستم...خواهرم هم اینجوریه..البته واسه من روزه نگیرم هم همینه..ولی خواهرم با روزه اینجوری میشه.خیلی سخته

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2740

رفلاکسه اسید معدت میزنه بالا. سحری و افطار چیزای گرم بخور. خرما و عدسم نخور رطوبت معده رو میبرم بالا خلط برا همونه

ما نسل بدبختی هستیم.دستمان به مقصر اصلی نمیرسد،از همدیگر انتقام میگیرم.
نزدیک ماه رمضون مریضی ها عود میکنه منم معده درد دارم🤣🤣🤣

نه... حالا مشکل منکه چیزی نیس که بخام بخاطرش روزه مو بخورم... ولی خیلی ازاردهندس 

میخاستم ببینم دلیلش چیه 

اللهم عجل لولیک الفرج..
نه... حالا مشکل منکه چیزی نیس که بخام بخاطرش روزه مو بخورم... ولی خیلی ازاردهندس  میخاستم ببین ...

عمل بینی انجام دادین

منم روزه مییرم سوزش گلو و بینی میگیرم

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
2706