2733
2739

گیج شدم سری ها قبل روآمپولانوشته بود هاش سی جی بعدم یادم رفته گفت روزسیزده نمیدونم چهارده بزن دکتریزدداده من اومدم بندرالانم زنگ میزنم جواب نمیدن آخه کلومفینم داده که بازم گیج شدم روزسوم قاعدگی گفت یا ازروزدوم مطب شلوغ بود عجله ای کارانجام دادن نشد برگردم بپرسم

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هاش سی جی همون گنادوتروپینه خب

اهااخه سری هاقبل فرق میکردگیج شدم حالا نمیدونم روزسیزده گفت بزن یاچهارده دوتاداده 

2731

HCG

هیومن کوریونیک گونادوتروپین  

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
اهااخه سری هاقبل فرق میکردگیج شدم حالا نمیدونم روزسیزده گفت بزن یاچهارده دوتاداده 

دیگه اینو دکترت گفته من از خودم نمیتونم بگم.بستگی به سیکل واندازه فولیکولعا داره یکی روز یازده میزنه یکی هفده یکی فلان.

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..
2740
دیگه اینو دکترت گفته من از خودم نمیتونم بگم.بستگی به سیکل واندازه فولیکولعا داره یکی روز یازده میزنه ...

متاسفانه سونونداد

من اصلا اچ سی جی گیرم نیومد

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2706