2737
2739

میخوام گونه هام پر بشه. زیر چشمم هم گود هست و کمی سیاهی داره. بهترین راه حل چیه خانما؟؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شنیدم میگن سیب پخته روزی یک عدد .

راستش یه راه کار فوری میخوام. برا عید میخوام

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

والا برای زیر چشم شاید کمخون باشی، برای گونه هم سیب زمینی آبپز

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
صورتتو با روغن زیتون ماساژ بده باعث میشه حالت بگیره و گردش خون زیر پوستت زیاد بشه

بوتاکس چی؟ تزریق چربی چی؟ 

2738
فندق گونه رو پر میکنه تزریق چربی انجام بده خب

پوستم بد نیست. چروکم خیلی کم دارم. فقط قسمت گونه رو چربی تزریق کنم؟ 

بوتاکس ک واسه چین و چروکه تزریق ژل و چربی هم من شنیدم دائمی نیست و هرماه باید بری ترمیم نمیدونم تا ...

یعنی یه سری که گونه های خوشگل دارن چربی تزریق کردن؟ 

راستی میگن تزریق چربی ممکنه بعد ی مدت گلوله بشه زیر پوستت یا بیوفته  میترسم انجام بدم

نه عزیزم

من کلینیک زیبایی دستیار پزشک هستم

همسر دکترمون ۱۰ سال پیش انجام داده

گونه هاش عالیه

تزریق چربی باعث جوانسازی پوست ناحیه تزریق هم میشه

2706