2733
2739
عنوان

چیکار کنم گونه هام پر بشه😩 شما که راه حل داری بیا بگو. خدا خیرت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 25 پست
نه عزیزم من کلینیک زیبایی دستیار پزشک هستم همسر دکترمون ۱۰ سال پیش انجام داده گونه هاش عالیه تزر ...

چربی بهتره یا ژل عزیزم برا گونه؟ واسه زیر چشمم میخواستم فیلر بزنم ولی نمیدونم چیکار کنم🙄

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چربی بهتره یا ژل عزیزم برا گونه؟ واسه زیر چشمم میخواستم فیلر بزنم ولی نمیدونم چیکار کنم🙄

چربی ماندگاریش بالاست و برای حجم های بالا بصرفه تره

ژل برای چانه خط لبخند یا زیر چشم خوبه

اما ب نظر من چربی ازریق کن

نه عزیزم من کلینیک زیبایی دستیار پزشک هستم همسر دکترمون ۱۰ سال پیش انجام داده گونه هاش عالیه تزر ...

چ خوووب میدونی چند سیسی باید تزریق کرد ک متعادل باشه؟

میترسم خیلی زیاد بزنه مثل بادکنک بشم😂

2731
اره تهران دکتر زیایی برو مفت میگیره

کارش خوبه؟ کجای تهرانه؟ اسمشو هم میگی سرچ کنم

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
چ خوووب میدونی چند سیسی باید تزریق کرد ک متعادل باشه؟ میترسم خیلی زیاد بزنه مثل بادکنک بشم😂

چربی نصفش جذب میشه واسه همین ماه اول حجمش زیاده 

چربی قسمتی ک دیر تر تو بدنت لاغر میشه رو بگو برات بکشه

2738
گین آپ صورت بخور

عزیزم چی هست؟