2733
2734
نزدیک دوساله مشکل عفونت دارم که بیشتر گفتن از نوع قارچیه…دکتر که میرم پمادو دارو میده خوب میشم تا دوهفته یا فوقش یک ماه…بعد دوباره برمیگرده…دیگه خسته شدم زخم هم دارم ولی دکتر گفته کوچیکه نیازی به به فریز نیست…نمیدونم چیکار کنم بهداشتم رعایت میکنم ولی انگار نه انگار…اگه راه حلی دارید که موثر بوده برای خودتون بگید ثواب داره…چون میدونم خیلی ها این مشکلو دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من چهار ماه درگیر بودم چهارده ساله ازدواج کردم اولین بار بود ده بار دکتر رفتم دکتر آخریه گفت دارو خارجی میدم منم قبول کردم یه کپسول داری اسمنمیدونم ددقیقی بود خیلی هم کمیاب بود روزی دوتا داخل میکردم با فنوکنازول خوب شدم
خدایا فقط از خودت میخوام مواظب بچه ها باشی
خانمی من به شنا عسل رو توصیه میکنم معجزه میکنه...عسل خالص و 100%طبیعی رو بذارید یکم گرم شه تا شل تر بشه بعد هرشب 1 سرنگ 10 سی سی رو پر از عسل کنید و داخل واژنت تخلیه کن تا صبح باشه...چند شب اینکارو بکنی هن زخم هات خوب میشن هم عفونتت....راه دیگه اینکه هرویت میری حموم نصف لیوان سرکه سفید رو با 1لیوان آب قاطی کن و با استفاده از سرنگ داخل واژنتو شستشو بده خیییلی خوبه . من هفته قبل اینکارو کردم الان هیچ اثری از عفونت ندارم...راستی یه راه دیگه برای استفاده عسل اینه که قبل از رابطه همسرت به آلتش عسل بماله....ضمنا ترجیحا تو خونه شرت نپوشید و سعی کنید دامن تنها بپوشین.
2706