2733
2734
عنوان

مرور نی نی سایتم

282 بازدید | 17 پست

بعد از مدتها اومدم نی نی سایت، چرا؟ چون خوابم نمیبره، چرا ؟ چون دوباره سقط کردم الان دقیقا ۳۱ روزه. داشتم پست سقط قبلیم رو میدیدم و یاد اون روزها افتادم، این دفعه حتی به اونجا نرسید که بفهمم جنسیتش چیه، یعنی ممکنه ی روز بیام و بنویسم که بچه ام به دنیا اومد؟ بیام و از اتفاق های خوبم ، از بی تجربگی هام تو بچه داری سوال کنم؟ ی گوشه وجودم امیدواره اون روز بیاد ، اما بخش دیگه ای میگه هیچ وقت اون روز نمیاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تاپیک قبلی یکی غصه داشت از اینکه بچه سومش ممکنه باردار باشه و شرایطش برای آوردن بچه سوم مناسب نیست ، اینجا شما منتظر بچه هستی، احتمالا شما هم چیزی داری که یه نفر دیگه داره حسرتش میخوره. رسم دنیا همینه. 

هله نومید نباشی که تو را یار براند/اگر امروز براند نه که فردات بخواند/در اگر بر تو ببندد مرو وصبر کن آنجا/ز پس صبر تو را او به سر صدر نشاند

تازه فهمیدم افسرده نیستم😄فقط درگیر عادتهای غلط شدم 🥺قانون ۲۱رو اجرا میکنم😁۲۱روز ترک عادت غلط 💪بعد بشه ملکه ذهنم😅راستی رمز آرامش فقط همین یه جمله اس کاری رو که قراره بکنی بکن و خودتو خلاص کن🫰
2706