2752
2734
عنوان

مرور نی نی سایتم

278 بازدید | 17 پست

بعد از مدتها اومدم نی نی سایت، چرا؟ چون خوابم نمیبره، چرا ؟ چون دوباره سقط کردم الان دقیقا ۳۱ روزه. داشتم پست سقط قبلیم رو میدیدم و یاد اون روزها افتادم، این دفعه حتی به اونجا نرسید که بفهمم جنسیتش چیه، یعنی ممکنه ی روز بیام و بنویسم که بچه ام به دنیا اومد؟ بیام و از اتفاق های خوبم ، از بی تجربگی هام تو بچه داری سوال کنم؟ ی گوشه وجودم امیدواره اون روز بیاد ، اما بخش دیگه ای میگه هیچ وقت اون روز نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

تاپیک قبلی یکی غصه داشت از اینکه بچه سومش ممکنه باردار باشه و شرایطش برای آوردن بچه سوم مناسب نیست ، اینجا شما منتظر بچه هستی، احتمالا شما هم چیزی داری که یه نفر دیگه داره حسرتش میخوره. رسم دنیا همینه. 

هله نومید نباشی که تو را یار براند/اگر امروز براند نه که فردات بخواند/در اگر بر تو ببندد مرو وصبر کن آنجا/ز پس صبر تو را او به سر صدر نشاند

تازه فهمیدم افسرده نیستم😄فقط درگیر عادتهای غلط شدم 🥺قانون ۲۱رو اجرا میکنم😁۲۱روز ترک عادت غلط 💪بعد بشه ملکه ذهنم😅راستی رمز آرامش فقط همین یه جمله اس کاری رو که قراره بکنی بکن و خودتو خلاص کن🫰