2733
2734
عنوان

شوهرم میخواد بره

299 بازدید | 12 پست

میخواد بره سربازی ما عقدیم مادرشوهرم اصلا کاری بهش نداره شوهرمم دستش خالیه حلقشو مجبور شد بفروشه و با اون پول براش ی سزی خورد و ریز خریدم تموم لباسای شوهرم پاره پورع بود حتی مامانش لباساشو ندوخت امروز باید راه بیفته و مامانش ی زنگم نزده دارم میترکم از عصبانیت خدا لعنتش کنه

الان رفت خونه ی خودشون گفت خداحافظی بگیرم مطمنم ن پولی بهش میدن ن چیزی تموم خریداشو خودم انجام دادم لباساشو دوختم بااینکه بلد نیستم کجه و کله دوختمشون زورم میاد مامانش هیچ کاری نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مادر یا نامادری !

بخدا نامادریا بهترن شوهرم دوتا پرنده داره اونجا هرروز نفرینش میکنه چون دون میریزن بااینکه میذارنشون گوشه ی انباری من گفتم بیارشون پیش من شوهرم گفت انقد ذوق کرده گفته آخ جون ببرشون خجالتم نمیکشه این زن

2738
فقط امیدوارم همسرت همه ی اینا یادش بمونه

منم امیدوارم چون مامانش حتی ی زنگم نمیزنه بهش ۲ روز رفتم خونشون میدونست شوهرم قرارع امروز بره و پول نداره دم ب دیقه میگفت سبزی بگیر نوشابه بگیر نون بگیر مرغ بگیر 

الان رفت خونه ی خودشون گفت خداحافظی بگیرم مطمنم ن پولی بهش میدن ن چیزی تموم خریداشو خودم انجام دادم ...

عزیزم لعنت نکن همین زن هر چقدم بد شوهرتو زاییده بزرگ کرده  درس نیس در مورد یه مادر اینجوری صحبت کنی تا الان شما نبود اون حواسش بهش بوده وضعشون خوبه؟

اگه بچه ی من میخواست بره سربازی خودم ب کشتن میدادم انقد ک نگران بودم چیزی جا بذاره انقد ک استرس داشتم این زن اصلا ادم نیست ب پسرش نگاهم نمیکنه از خدا میخوام نگذره ازش تازه ب شوهرم گفته هرروز اونجا ب من باید زنگ بزنی

عزیزم لعنت نکن همین زن هر چقدم بد شوهرتو زاییده بزرگ کرده  درس نیس در مورد یه مادر اینجوری صحبت ...

ببین بخدا ب زاییدن نیست شوهر منو از ۱۳ ۱۴ سالگی فرستادن کارگری چون مدرسش دور بوده براش سرویس نگرفتن پول ندادن بهش شوهرمو اوره این شهر اون شهر کردن اگه شوهرم ۲ ماه خونه نره این زن ی زنگ نمیزنه من شوهرم پسرداییمه و همه ی سختیاشو با چشای خودم دیدم 

ببین بخدا ب زاییدن نیست شوهر منو از ۱۳ ۱۴ سالگی فرستادن کارگری چون مدرسش دور بوده براش سرویس نگرفتن ...

۳ ۴ سالم هست ک آشنایی و نامزدی و عقدمون میگذره همه ی این چندسال شوهرم مادر نداشته از این میسوزم ک الان هیچ کاری برای پسرش نمیکنه