2737
2739

هیچی دیگه لابد میترسیده سقط شه مشکل داشتع گفته تا آخر برسه بعد خودشون میفهممن 

اخه بعضیا یجورین میگن بچم سقط شه دشمن شاد میشم بذار کسی نفهمه

جاریمم شش ماهش شده بود نگفته بود 

البته من جدا شدم حوصله ی این خاله زنک بازیارو نداشتم

🌸به جز دام سر زلفت که آرام دل سایه ست / به بندی تن نخواهد داد هرگز جان آزادم🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همین امروز صبح خبر دادن به ما زن داییم زاییده به هیشکیممممممم نگفته بود همه ذوقشو کردن 

ایشالا سلامت باشه

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
2740

مثل خواهر شوهر من.البته منم بچش دنیا اومد نرفتم 

بچه اون الان ۸سالشه هنوز درست ندیدمش

دوبار دیدمشون جایی اصلا به روش نیوردم هنوز که بچه داره

وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۴🥰 هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍

همسایه ما هم سرِ بچه آخرش همین کارو کرد، هیچ کی خبر نداشت، فقط مادرش میدونست. میترسن چشمشون بزنن، انگار بقیه حامله نمیشن یا فقط همین بچه آخر بود که خدا گذاشته توی شکم اینا. حتی بچشو تا سه سالگیش نیاورد بیرون که کسی نبینه. تا اینکه آخرسر خودِ بچه که یکم بزرگتر شد یواشکی میومد بیرون

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤

خب الان فمیدین قراره تو هزینه های زایمان کمکش کنید؟ یا وقتی بچه بدنیا اومد کمکش کنید؟ قراره براش غذا درست کنید بفرستید؟ 

قرار برید بیمارستان همراه باشید باهاشون؟ از بیمارستان اومد گلریزون کنید؟ 

من شیرپاک از مادرم خوردم؛دنیا مجابم کرد بد باشم😞                آه از این دویدن های بی پایان بی نتیجه 😞                             
2706