2737
2734
عنوان

خرید خونه

142 بازدید | 16 پست

ی خونه پیدا کردیم طبقه یک جاش بد نیس ولی نوساز داخلش شیکه ولی آشپز خونش زیاد بزرگ نیس ولی کلی کابینت داره شیک و مرتب ولی کوچیک به نظرتون پشیمون میشم؟

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه نخری ممکنه اینقدر گرون بشه که پشیمون شی بخر 

آشپزخونه مسئله ای نیست ک بعد ادم اذیت شع؟

چند نفر همزمان نمیتونن توش باشن ۱متر در ۲ متر باشه فکر کنم

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...
نه بخرررردست دست نکن میره بالا

چند ماه دنبالشیم ولی فقط این یکم نسبت ب جاش قیمت معقولی داره ک مشکلش اینه 

زود بخرید تا گرون تر از این نشده 

اره ما اگ نخریم دگ هیچ وقت نمیتونیم بخریم

2738
چند ماه دنبالشیم ولی فقط این یکم نسبت ب جاش قیمت معقولی داره ک مشکلش اینه 

نه بابا چه مشکلی میگی کلی کابینت داره انشاالله باخوبی وخوشی بخری وبری توش بشینی.بخرررر

لطفا یه صلوات برای شادی روح مادرم بفرستید.ممنون🙏🏻
نه بابا چه مشکلی میگی کلی کابینت داره انشاالله باخوبی وخوشی بخری وبری توش بشینی.بخرررر

امیدوارم

ممنون قشنگم🥹❤️

عزیزم زودتر برو قولنامه کن دعا کن منم از خونه کوچیک بتونم برم تو یه خونه خوب

ماهم جامون خیلی کوچیک بعد چند سال میخایم اگ بشه خونه دار شیم تازه جای خوبیم نیست ولی دگ خونه خود ادم 

امیدوارم توهم به خواستت برسی عزیزم❤️

آشپزخونه مسئله ای نیست ک بعد ادم اذیت شع؟ چند نفر همزمان نمیتونن توش باشن ۱متر در ۲ متر باشه فکر کن ...

من سال 97 این اشتپاه کردم دست دست کردم تا محله ی بالاتر پیدا کنم همون محله ی متوسط هم از دست دادم از بس گرون شد کلا دیگه نتونستیم بخریم تا اینکه امسال با کلی بدبختی یه خونه در محله ی قدیمی خریدیم

عزیز دردانه ی خدا🌹
من سال 97 این اشتپاه کردم دست دست کردم تا محله ی بالاتر پیدا کنم همون محله ی متوسط هم از دست دادم از ...

مبارک باشه عزیزم به خوشی استفاده کنید😍

ماهم ۹۸ ۹۹ اینجور دس دس کردیم برا همین میترسم خودمم 

دیگه خسته شدیم چندماهه هی خونه میبینیم

اینم جاش زیاد خوب نیس ولی شوهرم میگه هر جا خونه داشته باشی بالاشهره😅

2706