2733
2734
عنوان

مقصر کیه

202 بازدید | 25 پست

من کارمند بیمارستان هستم الان شیفتم .دو تا از همکارا که اقا هستن امشب دعواشون شد می خواستن همدیگر بزنن بینشون گرفتن .اقا اولی اسمش میزارم علی و اسم اقا دومی اسمش میزارم امیر .علی اقا با امیر اقا یک شوخی کرد .امیر برگشت گفت چند وقته داری از این چرت و پرت ها میگی وقتی شوخی میکنی کلا بهت محل نمیدم یعنی در حدم نیستی بخوام باهات حرف بزنم افرین عمویی برو با یکی در سطح خودت شوخی کن .علی اقا برگشت گفت میزنم بقیه دندونات می ریزم (امیر اقا دندوناش ارتودنسی کرده ) امیر اقا هم برگشت گفت فکر کردی من نمیشناسمت شیشه ای خیلی بهش توهین کرد تو شیشه ای هستی اونم گفت تو نجسی امیر اقا حمله کرد بزنه علی اقا رو دیگه بینشون گرفتن حالا سنشون هم میگم علی اقا ۴۱ سال متاهل و امیر اقا ۳۲ سال مجرد بیشتر اقایون طرف امیر گرفتن الان علی اقا تنها هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بستگی داره شوخی چی باشه! هر دو مقصرند ولی امیر میتونست مودبانه و با ملایمت بگع باهام شوخی نکن 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی