2737
2734

سلام من امروز دستام رو شستم و خشک کردم وقند ناشتام رو اندازه گرفتم زد۱۰۲

بعد از پنج دقیقه گفتم بذار یک بار دیگه بگیرم این دفعه از انگشت دیگه ای گرفتم شد ۹۲؟

چرا توی پنج دقیقه انقدر فرق کرد کدوم درسته حالا؟

انگشتا باهم فرق میکنن من فقط از انکشت اشاره دست چپم میگیرم ک سمت قلب هسش

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگشتا باهم فرق میکنن من فقط از انکشت اشاره دست چپم میگیرم ک سمت قلب هسش

اتفاقا دفعه ی اول از همون گرفتم زد ۱۰۲

دستگاه بیشتر از آزمایشگاه نشون میده درسته؟اگر بیشتر نشون بده نرماله اگر نه بالاست یه ذره

2731
همون بار اول درست تر  بعدشم لازم نیست سریع باز بزنی

آخه من سه هفته پیش آزمایش دادم قندم ۱۰۳بود 

الان ده روزه نون و برنج رو خیلی کم کردم برنج پنج قاشق نون سه کف دست 

قند مصنوعی و شیرینی جات که کلا حذف 

کدو ماست میخورم 

رپزی دوتا نیم ساعت پیاده روی میکنم 

بازم یعنی قندم همون ۱۰۲

چرا کم نمیشه پس😢

اتفاقا دفعه ی اول از همون گرفتم زد ۱۰۲ دستگاه بیشتر از آزمایشگاه نشون میده درسته؟اگر بیشتر نشون بده ...

اخه بستگی من اگ اخر شب غذا بخورم بخابم  یا شب لذای سنگین بخورمصبح ناشتا 110 تم نشون میده ولی قندت خوبه... ولی من متوجه شدم قند انگشتا باهم فرق میکنه... بعضی دستگاها بالاتر لز ازمایشگاه نشون مزدم نرمال قند بین 70 تا 100 هست

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
آخه من سه هفته پیش آزمایش دادم قندم ۱۰۳بود  الان ده روزه نون و برنج رو خیلی کم کردم برنج پنج ق ...

پیاز خام بخر را غذاهاد من ب محض خو دن پیاز خام یا سوپ جو قندم می اقته

اخه بستگی من اگ اخر شب غذا بخورم بخابم  یا شب لذای سنگین بخورمصبح ناشتا 110 تم نشون میده ولی قن ...

دیشب ساعت ۷ونیم شام خوردم وصبح ساعت ۹گرفتم 

الان ده روزه تو رژیم سفت و سختم  برنج و نون خیلی خیلی کم میخورم یک ماهه شیرینیجات و قند مصنوعی رو کلا حذف کردم 

سیب زمینی و ماکارونی کلا حذف ،پیاده روی تند دوتا نیم ساعت  

آزمایشگاه زذه بود ۱۰۳ با اینهمه رعایت یعنی بازم همون ۱۰۲؟چرا پایین نمیاد پس 

2740
دیشب ساعت ۷ونیم شام خوردم وصبح ساعت ۹گرفتم  الان ده روزه تو رژیم سفت و سختم  برنج و نون&n ...

صبور باش میاد پایینانقدم بالا نیس فقط رو مرز هستش ولی بااین روشی ک شما در تظر گرفتی میاد پایین در نظر داشته باش پرتقال و سیب قند دارن بخصوص پرتقال

آخه من سه هفته پیش آزمایش دادم قندم ۱۰۳بود  الان ده روزه نون و برنج رو خیلی کم کردم برنج پنج ق ...

قند یک بخشیش غذا هست عزیزم بخش مهمیش آرامش داشته و استرس نداشتن هست  

نون و برنج تاثیر چندانی روی قند ندارن

ولی در کل شب ها دارچین دم کن بخور من مامانم یک مدت میخورد خیلی قندش اومد پایین 

شنیدم که دوغ شتر هم خوبه 

پیاز خام بخر را غذاهاد من ب محض خو دن پیاز خام یا سوپ جو قندم می اقته

اتفاقا سوپ جو زیاد خوردم این چند روز

لواش اصلا نخوردم 

کدو بخار پز خوردم 

دیگه نمیدونم چه کنم 

حس میکنم اصلا از خوردن نیست این 

که با اینهمه رعایت هیچ فرقی تو عددش نمیکنه

اتفاقا سوپ جو زیاد خوردم این چند روز لواش اصلا نخوردم  کدو بخار پز خوردم  دیگه نمیدونم ...

ییه سوال دارم ادم حرص خوری هستی.؟؟؟ 

صبور باش میاد پایینانقدم بالا نیس فقط رو مرز هستش ولی بااین روشی ک شما در تظر گرفتی میاد پایین در نظ ...

ای وای روزی یدونه پرتقال برای میان وعده میخورم 😐

آخه برنج و نون رو کم کردم گشنه م میشه همش😢

ییه سوال دارم ادم حرص خوری هستی.؟؟؟ 

استرسی هستم 

حرص هم موقعیت پیش بیاد اره زیاد میخورم 

اینکه هر روز حرصی بشم نه ها .اما اگر موقعیتش پیش بیاد آره حرص زیاد میخورم 

ای وای روزی یدونه پرتقال برای میان وعده میخورم 😐 آخه برنج و نون رو کم کردم گشنه م میشه همش😢

چند وقت پیش رفتم سرم ب، نم یه دیابتی دور از جونت البته کنارم سرم زد گفت سالیان ساله ک حطرت یه لیمو چکوندن رو غذاو خوردنش ب دلم مونده چند ساله ن پرتقال ن لیمو نخوردم گفتم قندش مگه بالاس گفت اوه اوه اوه

2706