2733
2739
عنوان

بارداری تو ۲۹ سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 97 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هات چقدرین.  به توان جسمی و مالی خودتون بستگی داره من اولی رو ۲۸ ودومی رو ۳۶ آوردم البنه از بچه کوچیک خوشم میاد ولی فقط چن ساعت جدا حوصله اش رو ندارم از اول بخوامبچه داریکنم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
اعصابشو دارم ولی می ترسم بعداً سنم بره بالا به درد بچه نخورم

بستگی به روحیه و بنیه بدنیت داره! بچه اولمو20سالگی اوردم دومی 30 واقعا انرژی که برا اولی میذاشتم برا دومی به سختی میذارم طوری که به بقیه کارام نمیرسیدم

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2740
دخترم ۹ سالشه پسرم هفت سنم کم بود حس می کنم از بچگی هاشون لذت نبردم

نه بابا لذت خاصی نداره تبلیغاتش قشنگه حالت تهوع و ویار هول و تکون سالم بودنش شب بیداری و رفلکس مریض شدنای پی در پی  بعد هم یه سره دنبال بچه دویدن . 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
اعصابشو دارم ولی می ترسم بعداً سنم بره بالا به درد بچه نخورم

منم بچه سوممو ۲۹ سالگی ناخواسته باردار شدم الان رو پام خوابیده دلم غش میره براش به نظر منم بیار خیلییی شیرینه😍

نه بابا لذت خاصی نداره تبلیغاتش قشنگه حالت تهوع و ویار هول و تکون سالم بودنش شب بیداری و رفلکس مریض ...

هموناش شیرینه من ۲۲ سالمه یه سقط داشتم الان یه پسر ۳ ساله دارم درحال اقدام برا دومی تا ۵ ۶ تا نیارمم بیخیال نمیشم😊😊

منم بچه سوممو ۲۹ سالگی ناخواسته باردار شدم الان رو پام خوابیده دلم غش میره براش به نظر منم بیار خیلی ...

از حرف های اطرافیانم می ترسم بچه دونم ناخواسته حامله شدم هر کی یه حرفی زد

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   
الان با توجه به اینکه سن ازدواج بالا رفته سن بارداریم بالا رفته میبینی خانوم ۴۰ سالشه تازه بارداری ا ...

سن ازدواج بالا رفته؟🤔

پس این ۱۵ ساله هایی ک رفته  رفته تو فامیل متاهل میشن فقط تو شهر ماس ینی

2706