2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازار انقلاب تو بازار وکیل باید بلد باشی

یه فروشگاه هم هست تو صدرا با مدیریت بخشی خیلی خیلی جنساشون خوبه با قیمت مناسب 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
2740
 میگن بازار انقلاب فیکه اشتباه میکنن؟

به نطر منم همین جور اگر میتونی برو فرهنگ شهر داروخونه حاتم قسمت لوازم آرایشیش چیزهای اصل و خوبی داره و ی داروخونه دیگه تو زرگری اسمش آرش هست تمام جنساش اورجینال و برند هست ولی گرون

میگن بازار انقلاب فیکه اشتباه میکنن؟

😐کی گفته؟؟؟

من ی عمره فقط ارایشی بهداشتی اونچامیگیرم چون فقط اونجا اصل گیرم میاد

اتفاقا اونجاهرکسی خرید نمیکنه چون همه چی گرونه 

خدایا من بهت اعتماد دارم🙏
میشه بگی دقیقا کجای ملاصدرا هست؟

ملاصذرا نیست داخل شهر صدرا هستن منم دقیق نمیدونم کجاس ولی میدونم ارایشگاه عای معروف ازش خریذ دارن حتی اینترنی میتونی سفارش بدی یا زنگ بزنی 

مثلا جبیری همش ازش خرید میکنع

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
به نطر منم همین جور اگر میتونی برو فرهنگ شهر داروخونه حاتم قسمت لوازم آرایشیش چیزهای اصل و خوبی داره ...

دارو خانه ارش  دارخانه دکتر رستگار داروخانه دراگ استپر محصولات بهداشتی اصل دارن

😐کی گفته؟؟؟ من ی عمره فقط ارایشی بهداشتی اونچامیگیرم چون فقط اونجا اصل گیرم میاد اتفاقا اونجاهرکس ...

من اطلاع ندارم چون اون طرفا نرفتم میشه اسم مغازه ای که خرید میکنی بگی چون اینجا بهم نزدیک تره

2706