2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
😭😭

نگران نباش منم همین مسیرو رفتم شوهرم آزمایش داد گفتن فقط باید ای وی اف کنی کلی دوندگی کردم ای وی اف انجام دادم و نشد و بعدش طبیعی باردار شدم الانم پسرم ۲۵ روزشه نگران نباش ولی باید دنبال درمان بری پیگیر ک باشی همه چی درست میشه 

نگران نباش منم همین مسیرو رفتم شوهرم آزمایش داد گفتن فقط باید ای وی اف کنی کلی دوندگی کردم ای وی اف ...

خدا حفظش کنه خیلی طول کشید تا مشکلشون رفع شد 

دارو براش نوشتن

To mera jan v jehani😍Az kurdm❤️ Tiker residen be arezom😍
2740

ببخشید..

اون اعداد ک نوشته 

بعدش دوتا عدد استاندارد با فلش بالا   و پایین  مشخص کرده ک مثلا عدد آزمایش باید  بین اون اعداد باشه.نرمال محسوب میشه.

اکر کمتر باشه که خوب نیست بیشتر باشه ک حتما خوبه بهتر از خوب حتی.

حالا شما به اون عددها دقت بکن متوجه میشید.

کیفیت عکس خوب بود براتون میگفتم.

متاسفانه تصویر واضحی نیست

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
خدا حفظش کنه خیلی طول کشید تا مشکلشون رفع شد  دارو براش نوشتن

تحت درمان ک قرار گرفتم حدود ی سال طول کشید ک نتیجه گرفتم خداروشکر اره کلی دارو میدادن ک ب شوهرم نمیساخت همه رو بالا میاورد ولی داروهای گیاهی مثل خرنوب و مغزیجات و ویتامین سی و زینک بهش مرتب میدادم خیلی نتیجه میده

تحت درمان ک قرار گرفتم حدود ی سال طول کشید ک نتیجه گرفتم خداروشکر اره کلی دارو میدادن ک ب شوهرم نمیس ...

انشاالله قسمت ماهم😭😭

To mera jan v jehani😍Az kurdm❤️ Tiker residen be arezom😍