2737
2734
عنوان

شما مرغ رو حتما ابپز میکنید؟😢

256 بازدید | 8 پست

سلام میخام خورشت سیب زمینی با مرغ کنم دیرم شده وقت ندارم همیشه اول ابپزش میکردم کم کم یکساعت زمان میخاد

بغیر ابپز کردن دیگه چیکار میشه کرد که بوش گرفته بشع؟

......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیپزم اصلا بدتر بو میگیره 

بشور خشک کن بنداز تو روغن سرخ شه و ...

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
2728

خوب بگو خورشت مرغ. دیگه خورشت سیبزمینی چیه.

اگه وقت نداری ومرغ به اندازی کافی داری همه رو نازک مثل استیک برش بزن ادویه وماستو زعفرون بزن وبذار داخل توری کباب پز و روی گاز پیکنیکی تو بالکنی جایی سریع کباب کن.بعد هم گوجه و سیبزمینی سرخ کن بذار کنارش.

ما راستش اره همیشه اول یه ۴۰ مین میجوشونیم بعد آبکش میکنیم که بو نده

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

خورشت مرغه اسمش نه سیب زمینی

من پیازو تفت میدم بعد تکه های کوچیک مرغ روباهاش سرخ میکنم.پوره گوجه رو تاجایی ک روغن بندازه باهاش سرخ میکنم .رب میزنم...لپه آلوچه هم میزنم ک سلیقه ایه.کمی آب میزنم قل بخوره.سیب میزنم بهش.دوست داشتی سرخ کن دوست نداشتی همونجور خام بنداز

خوب نمک بزن خوب خوب سرخ کن

پیاز رنده شده رو تفت بده زردچوبه فلفل سیاه بزن رب بزن اب بریز مرغ بچین توش ابلیمو بریز بذار بپزه

فلفل دلمه ای یا فلفل سبزم خوشبو میکنه

اخر سر دوست داشتی زعفرون بریز

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2738

عزیز مرغاتو بذار تو اب لیمو 20دقیقه بمونع زیاد اب لیمو ام نمخاد بزن همش بزن تا بره قاطیش  بعد اب لیمو رو ک داخلشه بریز دور ادویه بزن سرخ کن  وقتی ک میخای سرخش کنی چن جاییشو با چاقو برش بده  تا چن لایه اش تا خوب سرخ بشع و پای شعله خیلی بالا نباشه تا خوب بپزه تو روغن😍 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی