2733
2734
عنوان

دور باطل

93 بازدید | 6 پست

مثل مردن و باز زنده شدن می مونه... هر روز با اینهمه درد خودتو کشوندن.. کم اوردن.. دوباره ب سختی بلند شدن و ادامه دادن... 

ولی حق من اینهمه درد نبود...

الان تو مرحله شدید درد کشیدنم.. دارم میرم صورتمو از اشکام بشورم و با هر سختی هس کارمو ادامه بدم.. ولی میدونم دردام باز از پا درم میاره و من چقدر اینروزا قابل ترحمم و خدا چرا رحمش نمیاد....

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
عزیزم دقیقا تو لحظه ای که از همه چی و همه جا میبری و فقط از خود خدا کمک میخوای یهو همه چی عوض میشه م ...

خیلی صداش میکنم... ولی.. 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دقیقا تو لحظه ای که از همه چی و همه جا میبری و فقط از خود خدا کمک میخوای یهو همه چی عوض میشه م ...

پس چرا واسه من نیومد ؟ دیگه دوست ندارم این شعارهای الکی رو ...پس چرا واسه اینکه منو ببینه رفتم حرم امام رضا علیه السلام که ایشون واسطه کنم جوابمو نداد ‌؟

کجاست خدا منو نمی‌بینه واقعا ‍‍یا دوست داره زجر کشیدن و گریه و ناله مو ...

کی دوست داره درد کسی رو ببینه آخه ؟

دوست دارم داد بزنم بگم خدا تا کی دیگه ؟ و....

2731
پس چرا واسه من نیومد ؟ دیگه دوست ندارم این شعارهای الکی رو ...پس چرا واسه اینکه منو ببینه رفتم حرم ا ...

عزیزم باور کن شعار نیست خودم مثل شما یه جاهایی به همین مرحله رسیدم ولی بالاخره درست شد همه چی، شاید راهی که واسه رسیدن به خدا میری اشتباهه گلم، الهی خدا به زودی آرزوهاتو برآورده کنه عزیزم 

عزیزم باور کن شعار نیست خودم مثل شما یه جاهایی به همین مرحله رسیدم ولی بالاخره درست شد همه چی، شاید ...

من دیگه راهی نمیرم 

کنار کشیدم و دارم مردن و حسرت تک تک اروزهامو میبینم و میگم خدا خودت میخوای به زور که نمیشه پس منم تماشا می‌کنم .

هرکاری که فکر کنی کردم وقتی خود خدا نمی‌خواد من چکار کنم؟ دردم خیلی زیاده ، حوصله بیانش ندارم یا افسردگی ام خیلی زیاد...

من دیگه راهی نمیرم  کنار کشیدم و دارم مردن و حسرت تک تک اروزهامو میبینم و میگم خدا خودت میخوای ...

قربونت برم عزیزم بهترین کار همینه که بسپری به خود خدا الهی به زودی به آرزوهات برسی و خبر خوش بدی