2733
2739

جمعه قراره برم توچال با ماشبن خودم جادش چجوریه س بالایی خیلی داره زنجیر چرخ لازم هست 

هرچی میدونید بگید ممنون

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘

از کدوم شهر میخوای بری؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سربالایی که خب داره زنجیر چرخ همراهت باشه ولی من دوست ندارم اصلا به نظرم جاده ترسناکی داره😣به اصرار همسر میرم سالی یه دفعه

همسرم میگه: تو زبونی با چهارتا موی فر🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:گندم خانومم عاشق لواشک😋سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#گندم🌾

انتهای ولنجک دیگه 

زنجیر چرخ چیه شما تا بالا که نمیتونی ماشین ببری

همون اولش پایین باید پارکینگ بزاری ماشینو بعد پیاده یا با اتوبوس برین بالا 

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
انتهای ولنجک دیگه  زنجیر چرخ چیه شما تا بالا که نمیتونی ماشین ببری همون اولش پایین باید پارکی ...

خدا خیرت جواب دادی .همون اول قبل که پارکینگ برسی خیلی سربالایی داره منظورم اینه که سربالایی مثل خیابون های تجریشه یا نه اونجوری نیست

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘
سربالایی که خب داره زنجیر چرخ همراهت باشه ولی من دوست ندارم اصلا به نظرم جاده ترسناکی داره😣به اصرار ...

خدا خیرت جواب دادی .همون اول قبل که پارکینگ برسی خیلی سربالایی داره منظورم اینه که سربالایی مثل خیابون های تجریشه یا نه اونجوری نیست

2738
خدا خیرت جواب دادی .همون اول قبل که پارکینگ برسی خیلی سربالایی داره منظورم اینه که سربالایی مثل خیاب ...

تقریبا مثل همون تجریش ولی تا یه جایی میتونی ببری ماشینو باید بزاری پارکینگ 

همسرم میگه: تو زبونی با چهارتا موی فر🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:گندم خانومم عاشق لواشک😋سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#گندم🌾
خدا خیرت جواب دادی .همون اول قبل که پارکینگ برسی خیلی سربالایی داره منظورم اینه که سربالایی مثل خیاب ...

ببین عزیزن شما یا از بلوار دانشجو میرید یا بلوار ولنجک

هر دو تابلودار سربالایی ولی بلوار اصلی اند و همیشه برف روبی میشن

تا پس فردا ک شما بخواین برین قطعا برفهای امروزم آب شدن یا کنار زده شدن و رفتنتون به مشکلی نمیخورین

نه مثل کوچه پس کوچه های تجریش نیست 

راحت میرین تا پارکینگ

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
ببین عزیزن شما یا از بلوار دانشجو میرید یا بلوار ولنجک هر دو تابلودار سربالایی ولی بلوار اصلی اند و ...

خیلی ممنون ما ورامین هستیم ورامین هم که منطقه کویری و خشکه بخاطر اون اطلاعات میخواستم ممنون هم ازت گلم

خیلی ممنون ما ورامین هستیم ورامین هم که منطقه کویری و خشکه بخاطر اون اطلاعات میخواستم ممنون هم ازت گ ...

خواهش میکنم عزیزم انشاله که بیاین بهتون کلی خوش بگذره