2733
2739
عنوان

سقط جنین با قرص

150 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من یک هفته پیش با قرص سقط انجام دادم و الان یک هفتس خونریزی دارم ...البته بعد از قرص دوتا لخته خیلی کوچیک فقط دفع شد ک بعید میدونم جنین بوده باشه.دیروز رفتم سونو گفت ک فقط لخته خون میبینم باید تو سونوهای بعدی مشخص بشه..الان باید چکار کنم از کجا بفهممم سقط شده یا ن دکترمم این هفته نیست 

لطفاا خووواهش میکنم کسی منو لایک نکنه. توروخدالایک نکنید

ببخش عزیزم جوابتو نمیدونم ولی یه سوال دارم. سقط درد داره؟ علائمش چیه؟ من خونریزی شدید دارم.چندروز پیش گفت جنین هستش ولی امروز خونریزیم شدید شده.درد زیر دل ندارم فقط صبح کمی داشتم الان نه.ولی کلی لخته دفع میکنم.بنظرتون از دست رفته؟ یا سقط علائم بیشتری داره

دردم از یار است و درمان نیز هم
ببخش عزیزم جوابتو نمیدونم ولی یه سوال دارم. سقط درد داره؟ علائمش چیه؟ من خونریزی شدید دارم.چندروز پی ...

درد ک اره  منکمر درد و دل درد شدید گرفتم جوری ک حس میکردم الان میمیرم دیگه..ولی من خودمم نمیدونم که سقط دقیقا چجوریه چون گمون نکنم سقط شده باشه مال منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخش عزیزم جوابتو نمیدونم ولی یه سوال دارم. سقط درد داره؟ علائمش چیه؟ من خونریزی شدید دارم.چندروز پی ...

تو سونو دادی بهت گفتن جنین هستش؟؟؟

2731
تو سونو دادی بهت گفتن جنین هستش؟؟؟

اره عزیزم بودش قلبشم میزد گفت جاشم خوبه ولی دلیل خونریزیم مشخص نشد.امروز ک مردم از خونریزی ولی دلدرد نه.دردندارم

دردم از یار است و درمان نیز هم