2737
2739
عنوان

طلا بخرم یا پس انداز کنم

1003 بازدید | 17 پست
آخر سال همسرم میخواد مغازه بخره چون پول کمی داریم اونموقع باید طلاهامو بفروشم یه مقدار پول دارم ویه پلاک که زنجیر نداره بنظرتون زنجیر بخرم یه بذارم کنار واسه اونموقع؟
وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم
نه خب زیاد میشه تا آخر سال
وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میخوای زود بفروشی پس انداز کنی بهتره...چون ریسکش زیاده بخوای طلا بخری...من یه تک پوش خریدم یک میلیون و صد اما بخوام بفروشم 800 میخرن..چون پول دستمزد و مالیات و...میکشن روش...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2728
بازم بستگی داره اگه میدونی که 100 درصد میفروشیش بنظرم نخر بذار بانک و پس اندازش کن
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
من خیلی پشیمونم پولمو دادم طلا کاش پس اندازش میکردم
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2740
پس نمیخرم پس انداز بهتره اگر پول باشه کمتر شاید مجبور شدم طلا بفروشم
راست میگید انقدر دسمزد و مالیات داره که هر قدر طلا گرون بشه بازم تو وضعیت الان ضرره
ممنون دوستان .مشورت چیزه خوبیه
کاش منم قبل خریدن مشورت میکردم..من اصلا"فکر دستمزد و مالیاتو این چیزاش نبودم..فکرکردم طلا چون ارزون شده بخرم به نفعمه اما پشیمونم..چون اگه مجبور شدم بفروشم خیلی ضرر میکنم..