2752
2734
عنوان

جشنواره غذای مدرسه سوالللل دارم🤔🫢❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 4006 بازدید | 97 پست
ضرب = ظرف 

بله همین طوره‌. ممنونم ♥️

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.

من برای دخترم پفیلا کیلویی خریدم و داخل نایلون زیپی بسته بندی کردم. همش را فروخته بود. سود هم کرد😄

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایییی یادش بخیرررر ۴ ۵ سال پیش من مدرسه ای بودم تو این جشنواره ها تا ذرت مکزیکی میاوردن همه حمله م ...

وای جون منکه همین الانش دهنم اب افتاد🤣

فقط چیشی ببره که پنیر پیتزای گرم بمونه؟

اخه پنیر پیتزا یخ میشه گند میشه

......
2731
عههه دونات هم گزینه خوبیه فقط الان هر دونات بیرون چنده؟

یه گروه دارم خانمه میگفت دخترم دونه ای پنج فروخته

ببین هزینه ی مواد اولیه ات چقدر میشه بعد از یک و نیم تا دو برابر کن و تقسیم بر تعداد

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
وای جون منکه همین الانش دهنم اب افتاد🤣 فقط چیشی ببره که پنیر پیتزای گرم بمونه؟ اخه پنیر پیتزا یخ ...

اگه خونتون دوره صبح سریع پاشو درست کن کار ۲۰ دیقه ایه بابا

صبحم سریع اسنپ بگیر مثل جت ببر مدرسه😁

وای جون منکه همین الانش دهنم اب افتاد🤣 فقط چیشی ببره که پنیر پیتزای گرم بمونه؟ اخه پنیر پیتزا یخ ...

چیپس خونگی هم خوبه...

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...

کیک شکلاتی عالیهههه 

آش هم خوبه همه میخرن 

سمبوسه  و پیراشکی هم خوبه 

ی چیزی بگم ،ژامبون و کالباس استفاده نکن تا حد امکان .

اخه من یادمه یه سال بچه هایی که اسنک و سالاد ماکارانی داشتن مدرسه دعواشون کرد نزاشت بفروشن

معمولا غذاهای ساندویچی بین بچه ها طرفدار زیاد داره تا کیک و شیرینی 

مخصوصاً که مدرسه هم هستن و گرسنه میشن 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706