2737
2739
عنوان

پرستار داریم تو سایت ؟؟

136 بازدید | 6 پست

میخاستم بدونم وظایف کمک پرستار چی هست دقیقعا ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بگین 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
مثلا وسایل سوند را اماده میکنه مثلا پرستارمیخاد خون بگیره وسایل رامیاره بعضی جاها میره دنبال بیمار س ...

اهان ممنون

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرستار شدی؟ 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
2731
اوهوم تو مرکز امبولانس ام

فرهنگسرا کلاس کمک بهیاری دارن ب نظرت برم؟ 

شما چطور شاغل شدین؟ 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
فرهنگسرا کلاس کمک بهیاری دارن ب نظرت برم؟  شما چطور شاغل شدین؟

سرچ کن انجمن پرستارس جهاد دانشگاهی 

طراف شهرتون کجاست 

تو دوره هاش ثبت نام دوره تزریقات پانسمان یا فوریت پزشکی 

بعد چند ماه دوره کلاس مدرک میدن بهت باهاش تو درمانگاه مطب میتونی کار کنی