2737
2739
عنوان

اهریمنه اما اسمش مادره انگار

224 بازدید | 6 پست

نمیدونم چند روز درد کشیدم تا مجبور شدم ب زبون بیارم.. برا اولین بار از خانواااااده ام کمک خواستم تا دارویی برسه و حالم بهتر بشه... نمیدونستم که میشه دردسر تازه و دوباره ی من... 

وقتی با ادم های چندین قطبی سر میکنی دیگ کم کم به جایی میرسی که هیچ جا اروم نیستی و حس امنیت نداری... کسایی برات گل میارن اما چند ساعت بعد جور دیگه ای رفتار میکنن که تو تعجب میکنی ک خب چی شد تو این چند ساعت... 

من بیشترین اسیب ها رو تو این خونه دیدم کنار اینهایی ک اسم خودشونو گذاستن خانواده... وای ک چقدر واااقعا و حقیقی مادر داشتن برای چند روز متوالی آرزومه... 

اونقدر خسته و اشفته ام.. این قلب اونقدر دردناکه که نمیدونم چرا خودمو خلاص نمیکنم.. که نمیدونم چرا قلبم با این همه دردای روحی و جسمی بازم اصرار به تپیدن داره... دارم یکی از بدترین قلب دردای اخیر رو تجربه می کنم و میخوام چشای خیسمو ببندم و ارزو میکنم دیگ باز نشن و دیگه قلبم نزنه... ک با دردای این بار دیگه بمونه...

خسته شدم خدا... دیگ واقعا نمیتونم.. نمیتونم دیگه نمیتونم.. من چ گناهی کرده بودم... 

دارم میمیرم.. کاش تموم شه دیگ نمیتوووووونم... 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داعما یکسان نباشدحال دوران غم مخور..ـ

سالهاست یکسانه و اونقدرادامه پیدا کرد که جایسالمی تو جسمم نمونده ازشدت درد روح 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2731
ای کاش قوی شی و بتونی زندگی حدیدی با ذهن جدید شروع کنی

تو این محیط سمی با این خانواده هیچ قوی بودنی دوام نداره.. یا مرگ یا رفتن ازینجا جوابه.. دیگ امیدی ندارم.. خسته شدم دیگ دارم از خودمم متنفر ترین می شمم