2733
2734

ساعت ۶ ونیم وقت دکتر گرفتم براش ولی دارم میمیرم از استرس 

کسی بچش اینجوری شده؟؟ اولش فک میکردم داره اذیتم میکنه جوابمو نمیده بعد متوجه شدم نمیشنوه میگه چرا یواش صحبت میکنی😭😭😭😭

۶ سالشه 😔😔

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

عزیزم براچی نگرانی گوشش چرک گرفته عفونت کرده کیپ شده با شستشو خوب میشه

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تازگی سرما خورده بود؟

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2740
نگران نباش جرم گوشش جلو پرده رو گرفته 

سرما هم خورده بود چند وقت پیش...

ینی ممکنه با دارو خوب بشه؟؟

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
عزیزم براچی نگرانی گوشش چرک گرفته کیپ شده با شستشو خوب میشه

خدا از دهنت بشنوه 

دارم میمیرم از نگرانی 

امروز میخاست بره مدرسه دیگه هیچی نمیشنید انگار لبخونی میکرد فقط😭

سرما هم خورده بود چند وقت پیش... ینی ممکنه با دارو خوب بشه؟؟

آره عزیزم انقد استرس نداشته باش قطره میده برطرف میشه 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
این سرماخوردگیا باعثش شده ببر دکتر دارو میده خوب میشه نگران نباش

چند وقت پیش سرماخورد و هنوزم سرفه میزنه بعد از یک ماه 

خداکنه دیر نشده باشه 

بچه ی همکارم ی بار میگفت گوشش نمیشنوه صدای تلویزیونو زیاد میکنه بردن دکتر فهمیدن از لوزه شه عمل کردن ...

عزیزم نمیدونی اونم یهویی اینجوری شده بود؟ 

خدا از دهنت بشنوه  دارم میمیرم از نگرانی  امروز میخاست بره مدرسه دیگه هیچی نمیشنید انگار ...

اصلا نگران نباش 

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2706