2733
2734
عنوان

مامانا میشه بیاین بچم از دیروز گوشش سنگین شده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 44 پست
احتمالا گوشش عفونت کرده وباید پنی سیلین بزنه ببر متخصص گوش وحلق وبینی بگو گوشش رو معاینه کنه

اره براش نوبت گرفتم عصری 

خداکنه آسیبی ندیده باشه گوشش😔

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرما هم خورده بود چند وقت پیش... ینی ممکنه با دارو خوب بشه؟؟

اره عزیزم منم دخترم 4 سالشه دیدم هر چی میگم میگه چی؟؟ گفتم قطعا گوشش عفونت کرده شوهرمم میگفت نه اصلا علامتی نداره ..گفتم باید بره دکتر.. دگتر معاینه کرد گفت عفونت داره اگر برسه به پرده دردش شروع میشه واسه یانه که بی علامته.. خلاصه یک هفته انتی بیوتیک خورد تا خوب شد و البته یه دگزا هم تزریق کرد... دکترشم گفت باید دو هفته بخوره تا برنگرده و درمان اولیه خیلی مهمه... که دخترم همکاری نکرد برای هفته دوم اما شنواییش اکی شد

2731
اره عزیزم منم دخترم 4 سالشه دیدم هر چی میگم میگه چی؟؟ گفتم قطعا گوشش عفونت کرده شوهرمم میگفت نه اصلا ...

ممنونم از دلداریت و راهنماییت ❤❤❤🌹🌹🌹🌹

خداکنه تن همه ی بچه ها سالم باشه 

خدا دخترتو براتون حفظ کنه🌱💚

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
https://rubika.ir/joing/EDEDJAFG0RZOFMFFULWPTDBTYZRVISZK مامانا

مررررسی

2738
عزیزم تقریبا دوسال قبل ا این تاپیک منتظربچه بودی چحوری اینجا۶سالشه

اونی که گوشش عفونت کرده بچه اولیه خب 

من منتظر بچه ی دوم بودم سه سال 

اس پسرتون گوشش خوب شد من الان دقیقا شرایط شما رو دارم دارم از استرس میمیرم

اره عزیزم خداروشکر خوب شد 

اما سه دوره ی طولانی آنتی بیوتیک قوی مصرف کرد 

منم امروز متوجه شدم پسرم خیلی ضعیف میشنوه گلوشوبینی اش عفونت داره نگرانم دارم سکته میکنم

نگران نباش عزیزم 

فردا ببرش دکتر با دارو خوب میشه ان شاالله 

چند سالشه؟

2706