2737
2739
عنوان

راه حل واسه روشن شدن صورت

4557 بازدید | 18 پست

می‌خوام به پوستم برسم دور چشمم تیره شده 

می‌خوام صورتم روشن بشه سبزم خودم 

بنظرتون برم کلینیک بگم برام پاکسازی انجام بده یا چی کار بگم برام کنه تا واقعا روشن بشه پوستم از تجربه ها تون بگید چی واقعا تاثیر گذار هست

🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای پوست سفید و شفاف و مخملی❤❤

۱. برطرف کردن یبوست 

۲. تنطیم کردن پریودی و هورمونهای زنانه 

۳. روزی ۸ تا ۱۰ لیوان آب ولرم و یا گرم 

۴. کم کردن فست فود.  غذاهای سرخ کردنی نوشابه چیپس و پفک  و....

۵. روزی چند عدد میوه 

۶. چندتا ماسک خانگی مثل سفیده تخم مرغ و... 

۷. ..... 

من ده روزه ماسک سیب زمینی و گلاب میذارم صورتم هرروز ، برا جوش میذارم جوشام همه پاک شد اما هررررکسی م ...

چه جوری میزاری  زنده میکنی چی کار میکنی ؟ 

چند دقیقه میزاری بمونه

🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃                 
2738
من هر روز صبح و شب دو ساعت قبل خواب با صابون گیاهی میشورم صبح  بعد شستن مرطوب کننده و ضد آفتاب ...

دور چشمت چه مارکی هست ؟

سیاهی دور چشمم کم شده؟

🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃                 
چه جوری میزاری  زنده میکنی چی کار میکنی ؟  چند دقیقه میزاری بمونه

سیب زمینی رو رنده میکنم باطرف خیلی ریز رنده عین خمیر میشه یه قاشق گلابم اضاف میکنم هرروز ساعت ۴ بعداز ظهر میذارم رو صورتم ۲۰ دقیقه بخدا سومین روز متوجه سفید شدنت میشی تنها بدیش اینه ک وقتی قطع کنی بعد از دو هفته دوباره صورتت ب همون حالت قبل برمیکرده و کدر میشه . باید دائم استفاده کنی . یعنی درحال حاضر عاااااشق پوستمم سفید و بدون جوش و لک صاف صاف

دور چشمت چه مارکی هست ؟ سیاهی دور چشمم کم شده؟

من کلا محصولات لدورا استفاده میکنم جونم، صابونم از همون شرکت میگیرم، خدا رو شکر سیاهی نداشتم ولی شما آب زیاد بخورین قهوه نخورید، چای کمرنگ، میوه هم میل کنید

داخل نت سرچ کن ماسک سیب زمینی و گلاب تورو خدا اگه نتیجه گرفتید مثل من دعام کنید

باشه عزیزم.

همین الانم دعات میکنم.انشاللا هر مشکلی هر گرفتاری هرخواسته ای داری ب حق این رحمت الهی .انشالله حل میشه‌

و خوشحال میشی .

عزیزم من همیشه نذر بچه های بهزیستی.بچه های پرورشگاه  میکنم .ب هرکس هم گفتم جواب گرفته و رفته براشون خرید کرده برنجی مرغی .هله هوله ای فرستاده.

عزیزم من برای جوانسازی صورت و گردنم هایفو انجام دادم واقعا میتونم بگم بهترین نتیجه‌ای که میشد و گرفتم پوستم کامل ۱۰ سال جوون شده 

شماره دکترمو میزارم کارش عالیه . خانم دکتر عباسی ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

من ده روزه ماسک سیب زمینی و گلاب میذارم صورتم هرروز ، برا جوش میذارم جوشام همه پاک شد اما هررررکسی م ...

از دست جوشام خسته شدم.. هر روز اینارو میزاری رو صورتت 

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤